Braxton "swag" Pierce podjął kolejną próbę odbudowy Swole Patrol. Dzięki temu ekipa młodego Amerykanina znowu jest w komplecie i za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła rozpoczęcie poszukiwań chętnej do jej zatrudnienia organizacji. Pierce i spółka w tych próbach mają po swojej stronie poważny atut – slot w ESL Pro League.

Przypomnijmy, że pierwszy rozpad Swole miał miejsce na przełomie 2018 i 2019 roku, gdy to skład skurczył się do zaledwie dwóch nazwisk. Wówczas do transferu udało się co prawda przekonać Anthony'ego "vanity'ego" Malaspinę i Victora "fooda" Wonga z Teamu Singularity, ale ci po zaledwie miesiącu postanowili przyjąć ofertę z eUnited. Co gorsza, zabrali ze sobą również Edgara "MarKE'a" Maldonado, przez co swag znowu pozostał sam. Wówczas przyszłość jego drużyny stanęła pod poważnym znakiem zapytania.

Ostatecznie jednak wszystko skończyło się dobrze. Do Pierce'a dołączył bowiem jego były klubowy kolega, Jordan "Zellsis" Montemurro, który pod koniec ubiegłego roku opuścił Swole Patrol na rzecz Cloud9, ale finalnie nie przeszedł tam testów. Ponadto zespół zasilili także trzej gracze pozostający ostatnimi czasy bez zatrudnienia – były członek Ghost Gaming, Yassine "Subroza" Taoufik, związany do niedawna z eUnited Michael "dapr" Gulino oraz Gage "Infinite" Green, który w CV ma m.in. grę dla Teamu Dignitas. – Razem z moimi kolegami poszukujemy organizacji, którą moglibyśmy reprezentować w ESL Pro League oraz podczas innych przyszłych turniejów – zapowiedział Zellsis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W tej sytuacji skład Swole Patrol prezentuje się następująco:

  • Braxton "swag" Pierce
  • Jordan "Zellsis" Montemurro
  • Yassine "Subroza"' Taoufik
  • Michael "dapr" Gulino
  • Gage "Infinite" Green
  • Daniel "fRoD" Montaner – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym: