fot. Razer

Razer rozpoczyna współpracę z Tencent

Producent sprzętu komputerowego dla graczy, Razer, poinformował o nawiązaniu współpracy z chińską firmą Tencent. Kooperacja pomiędzy obiema markami będzie koncentrować się na trzech obszarach.

Pierwszym z nich jest sprzęt. Wspomniane firmy będą pracowały nad optymalizacją gier wydanych przez Tencent, takich jak PUBG Mobile, na urządzeniach wyprodukowanych przez Razera. Kolejny sektor współpracy to oprogramowanie. Chodzi przede wszystkim o optymalizację tytułów stworzonych przez Tencent pod oprogramowanie mobilne Razera oraz dostępną dla użytkowników Androida aplikację Razer Cortex. Obie marki postarają się o zbadanie możliwości wykorzystania technologii Razera w grach mobilnych. Mowa między innymi o systemie oświetlenia Chroma RGB. Trzecim obszarem kolaboracji są usługi. W ramach porozumienia koncerny przeanalizują możliwość dodatkowej monetyzacji tytułów dostępnych na smartfonach.

Segment gier mobilnych rośnie w niesamowitym tempie, a my, jako Razer, jesteśmy przygotowani na bycie liderem w tym obszarze. Pracowaliśmy z Tencentem od 2008 roku i cieszymy się, że możemy teraz nawiązać z nimi bliższą współpracę, aby wspólnie stanąć na czele przyszłych innowacji. Dzięki połączeniu naszych mocnych stron mamy zamiar naładować energią przemysł gier mobilnych – to słowa Min-Liang Tana, współzałożyciela i CEO Razera.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic LEC 2019 Spring Split

Wysoka stawka – wielkie emocje. Najlepsze akcje dziewiątej kolejki LEC

Dziewiąty, ostatni tydzień fazy zasadniczej League of Legends European Championship jest już historią. Dla wielu drużyn ta właśnie kolejka była najist...