fot. ESL/Adela Sznajder

Tempo Storm negocjuje ze składem Swole Patrol?

Dziś Swole Patrol ogłosiło wreszcie swój nowy skład i jednocześnie potwierdziło, iż poszukuje nowej organizacji – więcej na ten temat można przeczytać pod tym adresem. Nie trzeba było jednak długo czekać, by pojawiły się pierwsze plotki dotyczące przyszłości północnoamerykańskiej drużyny.

Ben „witness” Majkut z serwisu Medium dotarł bowiem do informacji sugerujących, że Jordan „Zellsis” Montemurro i spółka rozpoczęli już rozmowy z Tempo Storm. O negocjacjach miały mówić osoby zbliżone do samej organizacji, na ten moment nie jest jednak jasne, na jak zaawansowanym stadium się one znajdują. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli formacja Andreya „Reynada” Yanyuka rzeczywiście pozyskałaby czekającą na debiut w ESL Pro League ekipę, to tym sposobem powróciłaby na scenę CS:GO po dość długiej przerwie.

Przypomnijmy, że przez większość ubiegłego roku Tempo Storm współpracowało z międzynarodowym składem, którego częścią był m.in. Paweł „innocent” Mocek. Polak i jego koledzy od samego początku mieli jednak sporo problemów, wynikających w dużej mierze z kolejnych zmian kadrowych, w wyniku czego wystąpili oni w sumie tylko na jednym lanie. Po raz ostatni TS oglądaliśmy w akcji pod koniec października, zaś w grudniu organizacja poinformowała o definitywnym zakończeniu współpracy z pozostałymi zawodnikami.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Tempo Storm będzie prezentować się następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Yassine „Subroza”‚ Taoufik
  • Michael „dapr” Gulino
  • Gage „Infinite” Green
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mata, Worlds 2018

Trzy kolejne drużyny meldują się w play-offach LCK

Jeszcze kilka godzin temu Griffin było jedyną formacją, która mogła być spokojna o miejsce w play-offach wiosennej rundy LCK 2019. Dzisiejsze mecze wy...