fot. DreamHack/Adela Sznajder

CORSAIR DreamLeague Season 11 wkracza w decydującą fazę

Po tygodniu rywalizacji w studiu CORSAIR DreamLeague Season 11 wreszcie przenosi się do mogącego pomieścić kilka tysięcy widzów obiektu Annexet. Dziś czekają nas kolejne spotkania drabinki wygranych fazy play-off, które wyłonią dwie pierwsze drużyny pewne miejsca na podium szwedzkiego Majora.

Ogromne powody do zadowolenia mają fani z Chin, którzy dziś w akcji będą mogli obejrzeć aż trzy rodzime zespoły. I o ile obecność PSG.LGD na tym etapie zawodów nie może być zaskoczeniem, to inaczej sprawa wygląda w przypadku Vici Gaming oraz Keen Gaming. Pierwsza z wymienionych formacji musiała się wszak przedzierać na Majora poprzez Minora, natomiast druga dopiero pierwszy raz w tym sezonie pojawiła się na turnieju najwyższej rangi. Grono ekip bijących się o występ w finale drabinki wygranych uzupełni natomiast kolejna piątka z Azji, a mowa konkretnie o Fnatic. Anucha „Jabz” Jirawong wraz z kolegami rozgrywki rozpoczęli od porażki z Ninjas in Pyjamas, jednak od tego czasu wygrali wszystkie mecze, po drodze rozprawiając się między innymi z faworyzowanym Virtus.pro.

Tak wygląda dzisiejszy harmonogram:

22 marca, piątek

Druga runda drabinki wygranych

16:30 PSG.LGD vs Vici Gaming BO3
19:30 Fnatic Fnatic vs Keen Gaming BO3

Do końca Majora pozostało zatem jeszcze osiem spotkań. Oficjalna transmisja z nich wszystkich dostępna będzie na kanale DreamLeague na Twitchu. W puli nagród wydarzenia znalazły się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
heroic

Ostatnie miejsca w zamkniętych eliminacjach do DH Masters Dallas zajęte

Wczorajszy wieczór przyniósł dużo emocji kibicom w naszym kraju. I nie mówimy tu tylko o meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną, bo również na Count...