STS
fot. Blizzard/Robert Paul

OWL: Seoul Dynasty eliminuje NY Excelsior, Vancouver Titans gra dalej

Za nami inauguracyjny dzień play-offów Overwatch League Stage 1 i już doszło do pierwszej niespodzianki! Z marzeniami o finale pożegnało się bowiem New York Excelsior, które w etapie ligowym nie przegrało ani jednego meczu, a mimo to minionej nocy nie poradziło sobie z Seoul Dynasty. O tym, że Jong-ryeol „Saebyeolbe” Park są faworytami, nie trzeba było nikogo przekonywać, […]

Za nami inauguracyjny dzień play-offów Overwatch League Stage 1 i już doszło do pierwszej niespodzianki! Z marzeniami o finale pożegnało się bowiem New York Excelsior, które w etapie ligowym nie przegrało ani jednego meczu, a mimo to minionej nocy nie poradziło sobie z Seoul Dynasty.

O tym, że Jong-ryeol „Saebyeolbe” Park są faworytami, nie trzeba było nikogo przekonywać, wszak nie bez powodu wygrali wszystkie z siedmiu dotychczasowych spotkań. Ale w fazie pucharowej coś zawiodło i Nowojorczycy polegli z Dynasty aż 1:3! O wiele lepiej poradziła sobie druga z niepokonanych jak na razie formacji. Mowa tutaj o debiutującym w OWL Vancouver Titans – podopieczni Ji-Suba „paJiona” Hwanga przemknęli przez dotychczasowe pojedynki niczym burza i nie inaczej było tym razem, gdy 3:0 rozgromili oni pogrążone w kryzysie Boston Uprising.

Komplet wczorajszych wyników prezentuje się następująco:

22 marca

Ćwierćfinał

02:00 Seoul Dynasty 3:1 New York Excelsior
Ilios 2:0
Hollywood 2:1
Volskaya 5:6
Rialto 3:2
04:00 Boston Uprising 0:3 Vancouver Titans
Ilios 0:2
King’s Row 1:2
Anubis 1:2

Na tym emocje się nie kończą, bo już rozegrane zostaną kolejne mecze ćwierćfinałowe. Tym razem naprzeciwko siebie staną m.in. finaliści pierwszego sezonu Overwatch League z Philadelphia Fusion oraz Atlanta Reign. Drugą parę tworzyć będą natomiast San Francisco Shock i Toronto Defiant, dla których jest to pierwszy w historii udział w play-offach.

Dzisiejszy harmonogram wygląda tak:

23 marca

Ćwierćfinał

02:00 Atlanta Reign vs Philadelphia Fusion BO5
04:00 San Francisco Shock vs Toronto Defiant BO5

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Przypomnijmy, że finał pierwszego etapu OWL zaplanowano na niedzielę 24 marca, zaś jego zwycięzca wzbogaci się o 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Steam logo

Valve prezentuje nowy wygląda Steama – testy wersji beta już latem

Przy okazji trwającego właśnie w San Francisco Game Developers Conference miejsce miał m.in. panel zorganizowany przez Valve. Podczas niego przedstawi...