fot. ESL/Timo Verdeil

Rambo zostaje trenerem Cloud9

Trwające od kilku miesięcy poszukiwania nowego trenera prowadzone przez Cloud9 wreszcie zakończyły się sukcesem. Na oficjalnej stronie północnoamerykańskiej organizacji możemy bowiem odnaleźć informację, że szkoleniowcem formacji został Ronald „Rambo” Kim.

35-latek zastąpi w tej roli Sohama „valensa” Chowdhury’ego, który w grudniu ubiegłego roku zapowiedział, że zajmie się analizowaniem danych. Pierwszym kandydatem do objęcia funkcji głównego szkoleniowca valensa był Kory „SEMPHIS” Friesen, lecz ostatecznie 29-latek nie przekonał do siebie drużyny podczas trwania okresu próbnego. Kolejnym testowanym trenerem był właśnie Rambo, który pod koniec stycznia pojawił się z ekipą na dwóch imprezach offline – iBUYPOWER Masters 2019 oraz ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, a później także na katowickim Majorze. Przed dołączeniem do C9 Kim odpowiadał za wyniki compLexity Gaming, a wcześniej prowadził również MVP PK.

Zakontraktowanie Rambo oznacza rozwiązanie jednego z dwóch problemów Cloud9. Drugim jest wciąż nieskompletowana kadra, w której na ten moment brakuje jednego zawodnika. Przypomnijmy, że dzisiaj mija termin zgłaszania składów do startującego w kwietniu 9. sezonu ESL Pro League.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Ronald „Rambo” Kim – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro MICHU

MICHU: Transfer do Virtus.pro to był jedyny słuszny wybór

Dziś mija równo rok od momentu, gdy Michał "MICHU" Müller na stałe dołączył do Virtus.pro. Od tego czasu 22-latek zdążył m.in. zadebiutować na Majorze...