Przygoda Jordana "n0thinga" Gilberta z compLexity Gaming dobiegła końca. Miejsce doświadczonego Amerykanina zajął bowiem nowo pozyskany Hunter "SicK" Mims, który przez ostatni rok związany był z Rogue.

Przypomnijmy, że n0thing powrócił do compLexity, by pomóc swojemu byłemu pracodawcy w potrzebie. Organizacja zza oceanu borykała się bowiem z problemami kadrowymi i na gwałt potrzebowała graczy, którzy pomogliby jej na nadchodzącym Majorze. Ostatecznie padło właśnie na 28-latka, który jednak nie był zbawieniem coL. Z nim w składzie ekipa nie zdołała bowiem obronić statusu legendy i z Intel Extreme Masters Katowice 2019 pożegnała się z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie.

Teraz wiemy już, że czas Gilberta w zespole dobiegł końca. W kolejnych miesiącach coL wspierać będzie SicK, który wobec licznych plotek o wycofaniu się Rogue ze sceny CS:GO zdecydował się na zmianę pracodawcy. Co ciekawe, w nowej drużynie będzie miał on okazję ponownie spotkać dobrze sobie znanych Shahzeeba "ShahZaMa" Khana i Ricardo "Rickeha" Mulhollanda – z tym pierwszym w przeszłości występował już w TSM-ie, z drugim natomiast jeszcze do niedawna grał we wspomnianym już Rogue.

W tej sytuacji skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Ricky „Rickeh” Mulholland
  • Hunter "SicK" Mims

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym: