fot. ESL/Adam Łakomy

cajunb i JUGi wylądują na ławce OpTic?

Mimo że okienko transferowe w ESL Pro League formalnie już się zamknęło, to sytuacja kilku ekip nadal pozostaje niejasna. Jedną z nich jest OpTic Gaming – tam na ruchy kadrowe zanosi się już od kilku tygodni, ale jak dotychczas nic się nie wydarzyło. Teraz jednak z garścią nowych doniesień przychodzi do nas RealSport.

Według informacji, do których dotarł tenże serwis, w szeregach OpTic zapadła już decyzja co do przyszłości dwóch graczy. Mowa tutaj o Rene „cajunieb” Borgu oraz Jakobie „JUGim” Hansenie, którzy mieli wylądować na ławce rezerwowych. I o ile JUGi już wcześniej pojawiał się w różnego rodzaju medialnych plotkach – najpierw jako potencjalny cel Cloud9, potem jako osoba do „odstrzału” – tak o ewentualnym odsunięciu od składu cajunab jak dotychczas nie mówiło się zbyt wiele.

Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze kilka dni temu w kontekście przesunięcia na rezerwę wymieniano Marco „Snappiego” Pfeiffera, ale możliwe, że 28-latek ostatecznie obroni swoją pozycję. Tak czy inaczej, dzięki rezygnacji z usług dwóch swoich reprezentantów OpTic mogłoby zrobić miejsce dla anonsowanych już od jakiegoś czasu Mathiasa „MSL-a” Lauridsena oraz Nikolaja „niko” Kristensena. Obaj gracze Rogue od dawna mają być głównymi celami transferowymi amerykańskiej organizacji i wiele wskazuje, że już niedługo ich powrót do Europy stanie się faktem.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład OpTic Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Marco “Snappi” Pfeiffer
  • Ismail „refrezh” Ali
  • Mathias „MSL” Lauridsen
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Casper „ruggah” Due – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one robi kolejny krok w stronę awansu na IEM Sydney

Po triumfie w warszawskich eliminacjach do GG League devils.one nie osiadło na laurach i dziś ponownie zaprezentowało świetnego Counter-Strike'a. Wygr...