fot. fb.com/DonPAGO

Już dziś europejskie Road to TwitchCon, wśród uczestników Polacy

Piąta edycja TwitchConu zbliża się wielkimi krokami. Na miejscu, co oczywiste, pojawi się wielu znanych streamerów z całego świata, a część z nich weźmie udział w zmaganiach Apex Legends w ramach Twitch: Rivals. Najpierw jednak muszą zostać oni wyłonieni na drodze kontynentalnych zawodów online.

Już dziś tego typu turniej odbędzie się w Europie, zaś udział w nim weźmie także kilku Polaków. Mowa tutaj m.in. o Mateuszu „PAGO” Pągowskim, który stworzył zespół wspólnie z dwoma Węgrami. Do gry przystąpi również Jacek „HighStyled” Kamiński, któremu towarzyszyć będą Katarzyna ,,UrQueeen” Jajuga i Johnny „Nexos” Oraczewski. Swego rodzaju ciekawostką jest ekipa nazwana Catharsis – tworzyć ją będą bowiem trzej gracze związani dotychczas ze sceną Quake’a, czyli Alexei „cYpheR” Yanushevsky, Nikita „clawz” Marchinsky oraz Dmytro „Xron” Sakharuk.

Lista dotychczas ogłoszonych składów prezentuje się następująco:

Europejskie Road to TwitchCon startuje już o godzinie 17:00 polskiego czasu – zmagania śledzić będzie można na oficjalnym kanale Twitch Rivals. Z kolei lanowe finały zawodów Apex Legends odbędą się 13 kwietnia w Berlinie przy okazji TwitchCon 2019.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jeszcze jedna zmiana wśród uczestników StarSeries i-League – ViCi zamiast Rogue

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Rogue jednak nie pojawi się na StarSeries i-League Season 7. Północnoamerykańska drużyna kilka dni temu została rozwi...

>