fot. Premier League

Grupy ePremier League rozlosowane, wśród uczestników Damie

Na fanów angielskiego futbolu w najlepszym wydaniu czeka nie lada gratka. Wielkimi krokami zbliżaj się bowiem ePremier League, czyli wirtualnego odpowiednika angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, uważanej przez wielu za najciekawszą ligę na świecie.

Swojego reprezentanta będzie mieć każda z dwudziestu rywalizujących na co dzień na rzeczywistych boiskach drużyn. Nie zabraknie m.in. aktualnie panujących mistrzów kraju z Manchesteru City, których barwy przywdziewać będzie m.in. Kai „Deto” Wolli. Będzie jednak także polski akcent – wszystko dlatego, że w akcji dane nam będzie Damiana „Damie” Augustyniaka z AS Roma Fnatic. Podczas imprezy rodzimy gracz występować będzie jako zawodnik stołecznego Crystal Palace.

Dokładny podział na grupy prezentuje się następująco:


PlayStation 4
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Damie AdamRyanFifax CroftyBoy925 Darioshkrowner
GingerNinja95x Craig-JC Deto JEG2kk
KyleLeese_ Jas1875 Fizzy_EFC Paps
Sheikh367 Lukas go_mk10 Rustemi
TheTurin Preet123 Zimme Venny

Xbox One
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
F2Tekkz Caiser BradColston Diogo
iBattleCat ItzMeAuzio JoeEvo Hashtag Ryan
PlanetToast Jamboo Painter Hashtag Shawrey
RGCFIFA Lyrics Rusher7x Jonesy
xSourKiwis Marley1303 Tass Potts1878

Pierwszy sezon ePremier League odbędzie się 28 i 29 marca w Londynie. W czwartek rozegrana zostanie faza grupowa, zaś awans do kolejnego etapu zagwarantują sobie po dwaj najlepsi gracze z każdego zbioru. To właśnie oni mierzyć się ze sobą będą w zaplanowanych na piątek play-offach. Mecze oglądać będzie można za pośrednictwem SkySports.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polskie kluby wyłoniły swoich reprezentantów na Ekstraklasa Games

Już za kilka dni startuje Ekstraklasa Games, czyli wirtualne rozgrywki przygotowane z myślą o klubach rywalizujących na co dzień w prawdziwej piłkarsk...