fot. ELEAGUE

loWel na testach w HellRaisers

Mimo że start ESL Pro League coraz bliżej, my nadal nie poznaliśmy składu, w jakim do rozgrywek przystąpi HellRaisers. Niewykluczone jednak, że nowym nabytkiem ukraińskiej organizacji będzie Christian „loWel” Garcia Antoran, który w najbliższym czasie przebywać będzie w drużynie na testach.

22-letni Hiszpan od ponad ośmiu miesięcy związany jest z rodzimym Movistar Riders, wraz z którym rywalizował m.in. podczas trwającego sezonu ESEA Mountain Dew League. Niedawno można go było oglądać także podczas światowych finałów WESG 2018, gdzie jednak ani on, ani też jego koledzy nie zachwycili. W HellRaisers dane mu będzie ponownie spotkać się ze swoimi starymi znajomymi z czasów gry w mousesports – mowa tutaj o Tomášie „oskarze” Šťastným oraz trenerze Sergeyu „lmbt” Bezhanovie.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach HR musiało radzić sobie z dość poważnymi problemami kadrowymi. Dwa tygodnie temu na transfer do mousesports zdecydował się bowiem Özgür „woxic” Eker, a od pewnego czasu przesądzony był już los Bence’a „DeadFoxa” Böröcza, który po serii słabych występów wylądował w końcu na ławce. Wobec tego włodarze organizacji zmuszeni byli przebudować swój skład, w wyniku czego do ekipy zawitał wspomniany już oskar. Niewykluczone, że kolejnym nowym nabytkiem będzie właśnie loWel.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Abay „Hobbit” Khasenov
  • Tomáš „oskar” Šťastný
  • Christian „loWel” Garcia Antoran – testy
  • Sergey „lmbt” Bezhanov – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MSL i niko oficjalnie dołączają do OpTic!

OpTic Gaming wreszcie potwierdziło plotki, którymi byliśmy karmieni już od jakiegoś czasu. Nowymi zawodnikami duńskiej drużyny zostali bowiem Mathias...