fot. DreamHack/Adela Sznajder

Secret pierwszą drużyną pewną występu na MDL Disneyland Paris Major

Na niedawno zakończonym CORSAIR DreamLeague Season 11 Team Secret po raz pierwszy w trakcie trwającej odsłony Dota Pro Circuit nie dotarł do finału Majora. Zespół Michała „Nishy” Jankowskiego wkrótce będzie miał jednak okazję do rehabilitacji, bo jako pierwszy zapewnił sobie występ na MDL Disneyland Paris Major.

Drużyna naszego rodaka przebrnęła przez europejskie eliminacje bez straty mapy. W fazie grupowej Secret najpierw wyraźnie ograło The Final Tribe, a następnie po nieco bardziej wyrównanym boju rozprawiło się z OG. W decydującym o awansie meczu Jankowski i spółka potrzebowali niecałej godziny, by wygrać z Ninjas in Pyjamas.

Europejskie rozgrywki zakończone zostaną jutro, a przepustkę do stolicy Francji wywalczą sobie jeszcze dwie ekipy. Wkrótce rozstrzygnięte zostaną także eliminacje we wszystkich pozostałych regionach. Sam MDL Disneyland Paris Major odbędzie się między 4 a 12 maja. W puli nagród imprezy standardowo znajdzie się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały European Masters raz jeszcze zawędrują do Leicester!

Pierwsza w historii edycja European Masters miała swój koniec w Leicester. Jedno z najstarszych miast w Anglii okazało się być szczęśliwe dla Origen,...