Vertigo obecne w puli map podczas DreamHack Open Rio

Zaledwie wczoraj Valve zdecydowało się na zmianę w gronie oficjalnych map turniejowych, w którym Vertigo zastąpiło Cache’a. Na debiut nowej areny w zawodowych rozgrywkach będziemy musieli jednak poczekać, bo chociażby na rozpoczętym dziś StarSeries i-League Season 7 roszada nie weszła w życie. Inaczej sprawa będzie się miała podczas DreamHack Open Rio 2019, którego organizatorzy jako pierwsi potwierdzili obecność Vertigo w puli map.

https://twitter.com/DreamHackCSGO/status/1111671412467601410

Przypomnijmy, iż DreamHack Open Rio 2019 rozpocznie się 19 kwietnia, a więc uczestnicy wydarzenia mają jeszcze trochę czasu, by przygotować się do gry na nowej mapie. Z takim wyzwaniem zmierzyć się będzie musiało między innymi AGO Esports, które otrzymało bezpośrednie zaproszenie na brazylijską imprezę. W turnieju udział weźmie łącznie osiem ekip, a w jego puli nagród standardowo znajdzie się 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski

Dziś pierwsze otwarte kwalifikacje do ESL MP w CS:GO!

Start ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 coraz bliżej, jednak zanim ruszy faza zasadnicza rozgrywek, to należy wyłonić wszystkich jej uczestników. Do t...

>