fot. ESL/Adam Łakomy

cajunb prowadzi rozmowy z Cloud9?

Czyżby przebudowa Cloud9 jeszcze się nie skończyła? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, który dotarł do informacji sugerujących, że amerykańska organizacja rozpoczęła rozmowy z René „cajunemb” Borgiem. Przypomnijmy, że już 1 kwietnia Duńczyk zakończy swoją przygodę z OpTic Gaming.

29-latek w przeszłości związany był m.in. z Astralis i North, od lutego ubiegłego roku reprezentował natomiast barwy OpTic. Z zespołem tym wystąpił chociażby na FACEIT Major London 2018, a także sięgnął po wicemistrzostwo cs_summit 2. Niemniej ostatnie wyniki duńskiej formacji nie były już tak dobre, wobec czego potrzebne były zmiany, zaś ich ofiarą padł właśnie cajunb. W miniony czwartek ogłoszono, iż znalazł się on poza składem drużyny, a sam zainteresowany dodał potem, iż wraz z końcem miesiąca definitywnie opuści szeregi organizacji. Oznacza to, że będzie miał on w pełni wolną rękę podczas ewentualnych rozmów transferowych.

Jeżeli do przenosin duńskiego zawodnika faktycznie by doszło, stałby się on drugim graczem pozyskanym przez Cloud9 w tym miesiącu. Wszystko dlatego, że tydzień temu ekipa zza oceanu wypożyczyła już Daniela „vice’a” Kima, który dotychczas związany był z Rogue. Co ciekawe, w swoim artykule DeKay nie sprecyzował czyje konkretnie miejsce miałby zająć cajunb, opcji nie ma jednak zbyt wiele. Jeśli C9 chce bowiem zachować swoje miejsce na Majorze i uniknąć udziału w Minorze, to w grę wchodzi tylko pożegnanie ze wspomnianym już vicem lub też przywróconym niedawno do składu Maikilem „Goldenem” Selimem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

B1ad3 nowym dyrektorem esportowym Natus Vincere

Andrey "B1ad3" Gorodenskiy w Natus Vincere! Legenda ukraińskiej sceny bynajmniej nie będzie jednak reprezentował rodzimej organizacji na serwerze – 32...