Swole Patrol to już przeszłość! Ekipa, której częścią jest m.in. Braxton "swag" Pierce wreszcie znalazła bowiem chętną do jej zatrudnienia organizację. Tą okazało się kanadyjskie Lazarus, które dotychczas posiadało w swoich szeregach jedynie kobiecy skład.

Dla Pierce'a jest to kolejna już próba powrotu na międzynarodowe salony sceny CS:GO. Dotychczas młody Amerykanin, zbanowany w przeszłości za ustawianie spotkań w słynnej aferze iBUYPOWER, nie miał zbyt wielkiego szczęścia, wobec czego w marcu tego roku zmuszony był powołać do życia nowy zespół. W tym, poza nim, znaleźli się m.in. uczestnik ostatniego Majora, Jordan "Zellsis" Montemurro, a także znany z Counter Logic Gaming i Ghost Gaming Yassine "Subroza"' Taoufik. Ekipa miała poważne plany, ale brakowało jej wsparcia organizacji, zaś dożywotnie zawieszenie swaga na pewno niczego nie ułatwiało.

Niemniej wreszcie amerykańsko-kanadyjski skład dopiął swego. Od teraz będzie on rywalizować pod banderą Lazarus, dla którego będzie to pierwsza przygoda z męskim Counter-Strikiem. Po raz pierwszy Pierce i spółka wystąpią w nowych barwach podczas 9. sezonu ESL Pro League, który dla nich startuje 16 kwietnia. Podopieczni Danny'ego "fRoDa" Montanera jako beniaminek będą rywalizować w grupie B, gdzie poza nimi znalazły się również compLexity Gaming, Ghost Gaming oraz Team Liquid.

Nowy skład Lazarus prezentuje się następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Michael „dapr” Gulino
  • Gage „Infinite” Green
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener