STS
fot. ESL

Wieczorem startują trzecie otwarte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

Pierwsza tegoroczna odsłona ESL Mistrzostw Polski w League of Legends nadchodzi wielkimi krokami. Już niebawem osiem najlepszych drużyn naszego kraju powalczy o nagrody z puli wynoszącej aż 80 000 złotych, lecz najpierw trzeba wyłonić wszystkich jej uczestników. Trwające nadal otwarte kwalifikacje powoli wchodzą w decydującą fazę, gdyż właśnie dzisiejszego wieczoru czeka nas już trzeci z czterech zaplanowanych turniejów, dlatego też chętni spróbowania swoich sił powinni czym prędzej zapisać swoje drużyny.

Dzisiejszy otwarty turniej kwalifikacyjny do ESL MP Wiosna 2019 w LoL-a wystartuje już o godzinie 18:00. Każdy, kto chce zmierzyć się z topowymi zawodnikami naszego kraju, może zapisać swoją drużynę już teraz pod tym adresem. Przypominamy, że zapisy do trzecich otwartych eliminacji są prowadzone do godziny 17:50.

Aby uzyskać awans do zamkniętego etapu kwalifikacji należy uzbierać jak najwięcej punktów rankingowych, które przyznawane będą na podstawie zajętych miejsc w otwartych turniejach eliminacyjnych. Po rozegraniu wszystkich z nich cztery zespoły z największą liczbą zebranych punktów awansują do zamkniętych eliminacji, w których powalczą z najlepszymi akademickimi drużynami naszego kraju o awans do fazy grupowej ESL MP. Aktualny ranking znajdziecie, wchodząc w ten link.

Szczegółowe informacje na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 znaleźć można na oficjalnej stronie rozgrywek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
jensen

Mocarne Liquid bez większych trudności awansuje do finału play-offów LCS

Niespodzianki nie było. FlyQuest nie było w stanie dorównać poziomem znakomitemu Teamowi Liquid. Zespół Yilianga "Doublelifta" Penga nie dał swoim opo...