STS
fot. ESL

SuperNitro1 z awansem do zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

Wczorajszego wieczoru rozstrzygnięte zostały trzecie otwarte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Mimo że przed nami wciąż jeszcze jedna odsłona otwartych eliminacji, to już teraz poznaliśmy pierwszą ekipę, która niebawem zagra przeciwko jednej z najlepszych akademickich drużyn naszego kraju o miejsce w ESL MP. Mowa tutaj oczywiście o SuperNitro1, które […]

Wczorajszego wieczoru rozstrzygnięte zostały trzecie otwarte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Mimo że przed nami wciąż jeszcze jedna odsłona otwartych eliminacji, to już teraz poznaliśmy pierwszą ekipę, która niebawem zagra przeciwko jednej z najlepszych akademickich drużyn naszego kraju o miejsce w ESL MP. Mowa tutaj oczywiście o SuperNitro1, które do tej pory pojawiło się w każdym finale otwartych kwalifikacji, wygrywając w dwóch z nich.

Formacja Damiana „Wyska” Adamczyka przez trzecie otwarte eliminacje przeszła niczym burza, pokonując na swojej drodze m.in. Wino, kobiety i śpiew czy Pepegę. W wielkim finale SuperNitro1 miało stanąć w szranki z teoretycznie najsilniejszym rywalem, bowiem po drugiej stronie barykady znalazła się Brzózka, czyli zespół Patryka „Snoowera” Grąbki. Jednakże o ile w początkowych minutach spotkania mogliśmy mówić o wyrównanej walce, to później Wysek i jego kompani przejęli pałeczkę i kompletnie zdominowali swoich oponentów. Koniec końców Brzózka musiała pogodzić się z porażką po zaledwie 25. minutach gry.

Na ten moment punktacja najlepszych czterech ekip w rankingu otwartych kwalifikacji do ESL MP w LoL-a prezentuje się następująco:

Miejsce Drużyna Liczba zdobytych punktów
1. SuperNitro1 280
2. Brzózki 220
3. Pepega 180
4. Katastrofa Awionetki 150

Przypominamy, że cztery ekipy z największym dorobkiem punktowym po zakończeniu wszystkich otwartych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a awansują do zamkniętego etapu eliminacji, w których zmierzą się z ekipami akademickimi o awans do fazy grupowej prestiżowego turnieju. Kolejny otwarty turniej kwalifikacyjny do ESL MP będzie miał miejsce już w najbliższy piątek, 12 kwietnia. Zapisy do eliminacji prowadzone są pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Lucker

Pracowity dzień przed devils.one. Dziś Polacy rozegrają aż trzy mecze w EU Masters

Minionej nocy zainaugurowano pierwszą tegoroczną odsłonę European Masters, czyli drugich najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends na Stary...