STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Wisła Płock zagra w ESL Mistrzostwach Polski! Nafciarze zaproszeni do fazy zasadniczej

Organizatorzy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends nie zwalniają tempa i postanowili ogłosić kolejną, trzecią już formację, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do prestiżowych rozgrywek. Tą ostatecznie została Wisła Płock, która nie tak dawno temu rywalizowała w play-offach pierwszego sezonu Ultraligi. Nafciarze w poprzedniej edycji ESL Mistrzostw Polski dotarli aż do półfinału, gdzie […]

Organizatorzy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends nie zwalniają tempa i postanowili ogłosić kolejną, trzecią już formację, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do prestiżowych rozgrywek. Tą ostatecznie została Wisła Płock, która nie tak dawno temu rywalizowała w play-offach pierwszego sezonu Ultraligi.

Nafciarze w poprzedniej edycji ESL Mistrzostw Polski dotarli aż do półfinału, gdzie dzielnie walczyli przeciwko późniejszym triumfatorom zmagań, czyli Illuminar Gaming. Od tamtego momentu minął jednak szmat czasu, a w Wiśle zobaczyliśmy kilka znaczących zmian kadrowych. W pierwszym sezonie Ultraligi, który zakończył się przed dwoma tygodniami, Wisła Płock wystąpiła bowiem w zupełnie odmienionym składzie, a na pokładzie znaleźli się m.in. Marcin „Unknown” Kubicki oraz Konrad „itzRenifer” Potępa. Koniec końców podopieczni Kacpra „Nahovsky’ego” Merskiego awansowali do play-offów, ale nie poradzili sobie z iHG w pierwszej rundzie, kolejny raz przegrywając po pięciu mapach.

Warto napomknąć, że w ostatnich dniach na profilach Unknowna oraz Karola „t4nky’ego” Słomki w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy na temat poszukiwań nowych wyzwań, dlatego też nie możemy być absolutnie pewni tego, że zobaczymy tych zawodników w trykocie Wisły w nadchodzącym sezonie ESL MP.

Na ten moment zaproszenia otrzymały następujące formacje:

Illuminar Gaming

PRIDE

Wisła Płock

W ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 udział weźmie w sumie osiem drużyn, natomiast pula nagród wyniesie 80 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery razy Polska – znamy wszystkich uczestników ESEA MDL Season 31

Dopiero co zakończył się 30. sezon ESEA Mountain Dew League, a tymczasem jeszcze w tym miesiącu wystartuje sezon 31. Ponownie udział w rozgrywkach weź...