To już pewne – Dr Pepper będzie kontynuował swoje działania w obrębie esportu. Ogłoszono bowiem, iż już niedługo rusza kolejna edycja akademii organizowanej pod szyldem popularnego napoju gazowanego, zaś udział w niej będą mogli wziąć zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Przed uczestnikami trzy miesiące treningów pod okiem dwójki trenerów – za męski zespół odpowiadać będzie Adam "destru" Gil, natomiast poczynania żeńskiej drużyny nadzorować będzie Agnieszka "Pasia" Olejnik. Ostatecznie pod koniec projektu w każdej ekipie pozostanie po pięciu graczy, którzy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim meczu Boys vs Girls Battle. Stawka jest wysoka, bo triumfatorzy znajdą się w finalnym składzie Dr Pepper Academy i pod banderą organizacji wezmą udział w międzynarodowych zawodach.

Startujemy z kolejnym sezonem Dr Pepper Academy. Tym razem wprowadzamy sporo nowości zarówno dla uczestników, jak i dla nas samych, prowadzących treningi – przyznał w rozmowie z naszym serwisem destru. – Mają one na celu wyłonienie nowych talentów na scenie. Do pomocy zaprosiłem Agnieszkę Olejnik, która ma sporę doświadczenie. Myślę, że będziemy mieli okazję zderzyć ze sobą nasze spostrzeżenia dotyczące zawodniczek i zawodników oraz wybrać solidną ekipę, która będzie miała okazję reprezentować Dr Pepper Academy na międzynarodowym turnieju. Zapraszam do zapisów! – dodał.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału do 5 maja. Więcej szczegółów na temat projektu, a także formularz zgłoszeniowy znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej dostępnej pod tym adresem.