Podawane przez nas wczoraj informacje na temat zmian kadrowych w x-kom teamie szybko znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Rodzima organizacja potwierdziła dziś bowiem, iż Krzysztof "Goofy" Górski oraz Grzegorz "jedqr" Jędras zostali przesunięci na ławkę rezerwowych.

Górski częścią drużyny był od jesieni 2017 roku, kiedy ta występowała jeszcze pod nazwą Venatores. 18-latek na swoim koncie ma między innymi triumf w GG League 2018, a także udział w V4 Future Sports Festival, w którym x-kom rywalizował między innymi z mousesports czy Virtus.pro. Jędras do ekipy dołączył natomiast pod koniec października ubiegłego roku, gdy włodarze organizacji zdecydowali się na rekonstrukcję całego składu. W trakcie swojej kilkumiesięcznej przygody w x-komie jedqr zdążył wziąć udział w zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora, a także pojawić się na Geeks Gone Wild #24 w duńskim Aalborgu.

Roszady w szeregach nadwiślańskiej piątki to spora niespodzianka, bo x-kom dopiero co zapewnił sobie awans do ESEA Mountain Dew League. Drużyna notowana jest też na przyzwoitej 58. lokacie w rankingu HLTV, a w połowie lipca ma bronić tytułu mistrzowskiego GG League.

W chwili obecnej skład x-kom teamu prezentuje się następująco:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Grzegorz "jedqr" Jędras – rezerwa
  • Krzysztof "Goofy" Górski – rezerwa