Przed nami turniej Strefy Apex, do wygrania sprzęt od SteelSeries

Gra Apex Legends to kolejny przedstawiciel gatunku battle royale, który szturmem zdobył serca graczy, zaskarbiając sobie ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że turniejów powiązanych z produkcją studia Respawn Entertainment, a za organizację jednej z takich imprez wzięła się polska Strefa Apex.

Zapisy już trwają i trzeba się spieszyć – organizatorzy przygotowali bowiem tylko 128 slotów. Warto też pamiętać, że istnieje kilka przepisów, na które należy zwrócić uwagę. Przede wszystkim uczestnicy muszą być pełnoletni lub też przynajmniej posiadać zgodę opiekuna. Ponadto istnieje również obowiązek streamowania swoich spotkań. Nie są to jednak zbyt uciążliwe wymagania, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę główną nagrodę. Tę ufundował sponsor turnieju, SteelSeries, a są nie słuchawki SteelSeries Arctis 3, które otrzymają wszyscy członkowie zwycięskiego składu.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić swój udział pod tym adresem. Zawody Strefy Apex wystartują 20 kwietnia i rozegrane zostaną z zastosowaniem drabinki podwójnej eliminacji. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: FaZe Clan vs devils.one – statystyki graczy

W swoim pierwszym grupowym pojedynku w ramach 9. sezonu ESL Pro League devils.one zaliczyło falstart. Na dwóch mapach spotkania z FaZe Clanem Polacy z...