fot. Blizzard

Dziś ruszyło nowe wydarzenie fabularne w Overwatch!

Po krótkiej przerwie Blizzard powraca z kolejnym sezonowym wydarzeniem w Overwatch. Tym razem event ma wyraźne tło fabularne, które ponownie pogłębia nieco historię świata gry. Oczywiście nie zabraknie również ogromnej liczby nowych elementów graficznych do odblokowania.

Główną atrakcją jest oczywiście misja Overwatch: Czarne Chmury. Udział w niej bierze czwórka bohaterów – Łaska, Winston, Smuga oraz Genji – i to właśnie z nich będą mogli korzystać gracze. Celem jest natomiast zatrzymanie Maximiliena, finansisty-omnika, który jest głęboko powiązany z terrorystyczną organizacją Szpon i mógłby zdradzić wiele jej sekretów. Naszpikowane przeciwnikami ulice Hawany nie ułatwią jednak zadania, a od jego powodzenia zależeć może przecież los całego świata.

Co oczywiste, nie zabraknie także rozrób z ubiegłych lat – gracze ponownie będą mogli pobawić się w Overwatch: Insurekcja oraz Overwatch: Odwet. Ponadto twórcy zaimplementowali okazjonalne skrzynki z zawartością, w której znajdą się zupełnie nowe skiny, zwycięskie pozy i inne elementy graficzne. Rozpoczęte dziś wydarzenie to także szansa na uzupełnienie kolekcji o skiny, których nie zdobyliśmy rok czy dwa temu.

Overwatch: Czarne Chmury potrwa w sumie przez trzy tygodnie i zakończy się 6 maja. Po tym dniu niemożliwe będzie już zdobywanie specjalnych przedmiotów, zaś do gry powrócą tradycyjne lootboksy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami turniej Strefy Apex, do wygrania sprzęt od SteelSeries

Gra Apex Legends to kolejny przedstawiciel gatunku battle royale, który szturmem zdobył serca graczy, zaskarbiając sobie ogromną popularność. Nic więc...