STS
fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

Znamy trzech kolejnych członków narodowej reprezentacji w FIFA

Dziś Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła trzech kolejnych zawodników, którzy znajdą się w Narodowej Drużynie Esportu. Nie jest to jednak jeszcze koniec selekcji – pełny skład drużyny poznamy bowiem dopiero 23 kwietnia.

Do reprezentacji dołączyli Jakub „Cyanide” Mikołajewski,  Kamil „Riptorek” Soszyński oraz  Bartosz „bejott” Jakubowski. Całą trójkę mogliśmy w ostatnich tygodniach obserwować podczas Ekstraklasa Games w barwach odpowiednio Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Arki Gdynia. Ponadto każdy z graczy posiada na swoim koncie pewne sukcesy – bejott to przecież były mistrz kraju, z kolei Riptorek ma za sobą występy na FIFA eWorld Cup. Teraz doświadczenie ich oraz Miłosza „milosza93” Bogdanowskiego, którego udział w projekcie został potwierdzony już wcześniej, mają stanowić o sile polskiej drużyny narodowej.


Na ten moment w powołanej przez Andrzeja Dudę Narodowej Drużynie Esportu znaleźli się:

  • Miłosz „milosz93” Bogdanowski
  • Jakub „Cyanide” Mikołajewski
  • Kamil „Riptorek” Soszyński
  • Bartosz „bejott” Jakubowski
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue Esports Club z pierwszą porażką w EU Masters. Fnatic Rising za mocne

W przeciągu dwóch ostatnich dni Fnatic Rising i Rogue Esports Club zapisały na swoich kontach pierwsze punkty w European Masters 2019 Spring. Dzisiaj...