fot. DreamHack/Jennika Ojala

Zmiany w składzie Na`Vi. Chuvash poza wyjściową piątką

Zakończone w minioną niedzielę ESL One Mumbai 2019 było świetną okazją dla Natus Vincere na podbudowanie swojego wizerunku na scenie Doty 2, nawet mimo absencji jednego z zawodników. Brak udziału Teamu Secret czy Virtus.pro dał szansę nawet na końcowy triumf. Tego jednak nie udało się zdobyć i Na`Vi musiało zadowolić się trzecim miejscem. Włodarze nie byli zbyt zadowoleni z takiego rezultatu i postanowili dokonać kolejnych roszad w składzie.

O ile powrót Akbara „SoNNeikO” Butaeva do pierwszego składu nie jest wyrazem niezadowolenia ze strony sztabu Natus Vincere, a został wywołany zakończeniem problemów zdrowotnych Rosjanina, to przeniesienie Evgeniya „Chuvasha” Makarova do nieaktywnego składu może już świadczyć o kończącej się cierpliwości włodarzy. Miejsce dotychczasowego wspierającego Na`Vi zajmie były już gracz The Pango, Bakyt „Zayac” Emilzhanov, który opuścił szeregi poprzedniej formacji niewiele ponad dwa tygodnie temu.

fot. Natus Vincere Czasem zdarza się, że drużyna osiąga pewien limit i aby wykonać krok naprzód, wymagane są zmiany. Chuvash jest dobrym zawodnikiem i dobrym kompanem. Życzę mu powodzenia i jestem pewien, że w nowej drużynie będzie w stanie otworzyć się w pełni.

Jednocześnie jestem zaszczycony mogąc przywitać Bakyta w drużynie. Wierzę, że wniesie on wiele nowych pomysłów i wzmocni nas przed ostatnim skokiem do głównego turnieju tego roku.

Igor „Caff” Sydorenko, menedżer dywizji Doty 2 w Natus Vincere

Tak po zmianach prezentuje się skład Natus Vincere:

  • Vladislav „Crystallize” Krystanek
  • Idan „MagicaL” Vardanian
  • Evgenii „Blizzy” Ree
  • Bakyt „Zayac” Emilzhanov
  • Akbar „SoNNeikO” Butaev
  • Andrey „Mag” Chipenko (trener)
  • Evgenii „Chuvash” Makarov (nieaktywny)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro rozpoczyna bootcamp na stadionie GKS-u Tychy

Za nowym składem Virtus.pro pierwsze miesiące zmagań. Ekipa zdążyła już wziąć udział m.in. w ESEA Mountain Dew League, a także zaliczyła lanowy debiut...