fot. Wisła Płock

Wisła Płock wchodzi na scenę CS:GO i zatrudnia skład average25iq

Wisła Płock poszerza swoje działania w esporcie. Dotychczas ekipa z Mazowsza działała tylko w obrębie takich gier, jak FIFA czy też League of Legends, ale dziś dołożyła do tego także Counter-Strike’a: Global Offensive. Co więcej, jej reprezentantów zobaczymy w nadchodzącym sezonie ESL Mistrzostw Polski.

Włodarze Wisły zaangażowali bowiem skład znany dotychczas, jako average25iqbutheadshots. Ekipa złożona m.in. z byłych członków PACT awans do ESL MP zagwarantowała sobie na początku tego miesiąca dzięki wygranej w pełniącym rolę swoistej drugiej ligi ESEA Poland Open. W wielkim finale tych rozgrywek Michał „MOLSI” Łącki i spółka okazali się lepsi od Aszyn i już niedługo będą mieli okazję regularnie rywalizować z takimi zespołami, jak Virtus.pro czy też devils.one. Dokonają tego jednak już w nowych barwach.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z tak znanym klubem sportowym, jakim jest Wisła Płock – przyznał MOLSI w rozmowie z naszym serwisem. – Wstępnie podjęliśmy współpracę na okres ESL Mistrzostw Polski. Jeżeli obie strony będą zadowolone, nie wykluczamy przedłużenia współpracy na dłuższy okres. Naszym obecnym celem jest awans do play-offów i walka o jak najwyższą lokatę – dodał. Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu Wisły, obie strony mają usiąść do rozmów na temat kontynuowania wspólnej gry na początku czerwca.

Nowy skład Wisły Płock prezentuje się następująco:

  • Konrad „koyot” Hadała
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Dominik „frz” Baran
  • Tomek „exhie” Tuszko
  • Michał „MOLSI” Łącki
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niedawno x-kom, teraz IEM Sydney – NeiL_M nowym trenerem Grayhound

Zaledwie miesiąc wystarczył Neilowi "NeiLowi_M" Murphy'emu, by znaleźć nowego pracodawcę. Irlandczyk, który do niedawna związany był z x-kom teamem, z...

>