fot. Dallas Fuel

Overwatch przenosi się do Dallas – dziś rusza kolejka „na wyjeździe”

Po raz pierwszy w historii Overwatch League rozrywki ligowe opuszczają Los Angeles. Nadchodzący tydzień zmagań odbywać się będzie bowiem w Dallas, a konkretniej mówiąc w Allen Event Center, zaś jego gospodarzem, co oczywiste, będzie Dallas Fuel.

Na wyjazd do stanu Teksas zdecydowało się jednak tylko osiem formacji, wobec czego cała „wyjazdowa” kolejka będzie niezwykle krótka. Niemniej polscy kibice nie mają powodów do narzekań, bo w akcji zobaczymy m.in. Paris Eternal, które zmierzy się najpierw z obrońcami tytułu z London Spitfire, a potem również z Hangzhou Spark. Istnieje więc spora szansa, że na serwerze pojawi się Karol „danye” Szcześniak, gdyż Polak od czasu zmiany szkoleniowca regularnie zalicza kolejne minuty w OWL. A skoro o Spitfire mowa – po słabym początku sezonu podopieczni Cloud9 odbili się wreszcie od dna i nadchodzące spotkania będą dla nich okazją, by zrównać się w tabeli z liderującym Los Angeles Gladiators.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

27 kwietnia
18:00 Paris Eternal vs London Spitfire BO4
19:45 Hangzhou Spark vs Chengdu Hunters BO4
21:30 Houston Outlaws vs Seoul Dynasty BO4
23:15 Los Angeles Valiant vs Dallas Fuel BO4
28 kwietnia
19:00 Hangzhou Spark vs Paris Eternal BO4
20:45 Chengdu Hunters vs London Spitfire BO4
22:30 Seoul Dynasty vs Los Angeles Valiant BO4
29 kwietnia
00:15 Houston Outlaws vs Dallas Fuel BO4

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Drugi etap rozgrywek potrwa do 12 maja, zaś jego triumfator wzbogaci się o 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów, na stole 70 tysięcy złotych

Na krajowej scenie istnieje wiele różnych rozgrywek, mających charakter zarówno ligowy, jak i czysto turniejowy. Już dziś na Służewcu organizatorzy LO...

>