STS
fot. devils.one

devils.one zagra z SuperNitro1 na start drugiego dnia ESL MP w LoL-a

Przed nami drugi dzień zmagań w ramach pierwszego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wczorajsza rywalizacja dostarczyła nam sporej dawki wrażeń, więc spodziewać się należy, że dziś będzie jeszcze lepiej. Szczególnie, że nadchodzący wieczór rozpoczniemy w iście diabelskim stylu, bo do akcji wkroczą zawodnicy devils.one. Rywalem Diabłów w pierwszym pojedynku będzie SuperNitro1, czyli […]

Przed nami drugi dzień zmagań w ramach pierwszego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wczorajsza rywalizacja dostarczyła nam sporej dawki wrażeń, więc spodziewać się należy, że dziś będzie jeszcze lepiej. Szczególnie, że nadchodzący wieczór rozpoczniemy w iście diabelskim stylu, bo do akcji wkroczą zawodnicy devils.one.

Rywalem Diabłów w pierwszym pojedynku będzie SuperNitro1, czyli międzynarodowy skład, w którym znalazła się trójka polskich zawodników, w tym m.in. Damian „Wysek” Adamczyk. Formacja ta w czasie kwalifikacji pozytywnie zaskoczyła, więc należy oczekiwać, że i w tym spotkaniu łatwo nie da za wygraną. Jeżeli chodzi o podopiecznych Adriana „Hatchýego” Widery, to nie wiadomo, czego możemy się spodziewać. W czasie półfinałów Polish Open D1 zaliczyło niespodziewanie porażkę w starciu z iHG. Czy była to tylko chwilowa słabość i już dziś devils.one wróci na właściwe tory, przekonamy się po 18:00.

Z kolei o godzinie 20:30 naprzeciw siebie staną Indictive oraz Vortex Five. Pierwszy z wymienionych zespołów ostatni raz pojawił się w Ultralidze, gdzie Krystian „Czaru” Przybylski i spółka zakończyli zmagania na przedostatnim miejscu. Teraz jednak Indictive powraca głodne sukcesu i to z odświeżonym składem – miejsce Kamila „Chosiiego” Chosa zajął znany z Actina PACT, Dawid „Dawidsonek” Trojanowski. Drugą z wymienionych ekip jest Vortex Five, które do ESL MP dostało się poprzez kwalifikacje i w zasadzie będzie to pierwszy tak poważny sprawdzian ów drużyny.  W wyjściowym składzie tej piątki znalazł się były już zawodnik Actina PACT, Hubert „Gricek” Brodowski.

Wtorek, 30 kwietnia
18:00 devils.one vs SuperNitro1 Bo3
20:30 Indictive vs Vortex Five Bo3

Oba dzisiejsze spotkania będzie można oglądać wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem kanału ESL.TV Polska w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwa pierwszy tydzień ESL MP w CS:GO, dziś do gry wchodzą AGO i PACT

Pierwszy dzień ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 stał pod znakiem podziału punktów, a jak będzie dziś? Przekonamy się już za kilka godzin, gdy do gry...