STS
Kikis Rogue LEC 2019 Spring Split
fot. Riot Games

Kikis po fatalnym splicie opuszcza Rogue!

Kilkanaście minut temu na swoich mediach społecznościowych Rogue poinformowało, że Mateusz „Kikis” Szkudlarek za porozumieniem obydwu stron opuści organizację i nie będzie reprezentował jej barw w letnim splicie. Zastąpi go Kacper „Inspired” Słoma, który dotychczasowo występował w akademii tejże formacji.

Dla Rogue wiosenne rozgrywki w League of Legends European Championship były po prostu fatalne. Drużyna zajęła ostatnie miejsce w tabeli z tragicznym bilansem 2-16. Po tak słabej dyspozycji oczywistym było, że w drużynie nastąpią zmiany. Pierwszą z nich jest właśnie odejście Kikisa i zastąpienie go Inspiredem.

.Po fenomenalnym letnim splicie i awansie na Mistrzostwa Świata wraz z Teamem Vitality Szkudlarek w tym sezonie wielokrotnie czuł gorycz porażki. Wielu oczekiwało, że on i Kim „Wadid” Bae-in zaprowadzą swoją formację nawet do play-offów, jednakże tak się nie stało. Czy teraz Polak znajdzie miejsce w innej drużynie z LEC? Na swoim twitterze ogłosił on, że poszukuje miejsca albo w najwyższej europejskiej klasie rozgrywkowej, albo w LCS.

 

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MSI: Phong Vũ Buffalo zawalczy z Liquid o awans na turniej główny

Drugi dzień zmagań w ramach fazy grupowej play-in do Mid-Season Invitational 2019 dobiegł końca. Emocji nie brakowało, a to za sprawą decydujących poj...