Toster Razer
fot. Razer

Razer stworzy gamingowy toster!

Pamiętacie gamingowe skarpetki? To już przeszłość, bo nachodzi coś zupełnie nowego – gamingowy toster! Produkt ten został po raz pierwszy zapowiedziany przez Razera w 2016, jednak wtedy był on tylko primaaprilisowym żartem. Po kilku latach niesłabnącego zainteresowania firma postanowiła jednak, że taki produkt powstanie, a w jego stworzeniu będą mogli pomóc też fani!

Project BreadWinner po pierwszej prezentacji otrzymał własną, tworzoną przez społeczność stronę na Facebooku. Przez trzy lata polubiło ją ponad 46 tysięcy osób, a dwunastu śmiałków wykonało na swoim ciele tatuaże nawiązujące do urządzenia. Ostatnio do grona lajkujących dołączył sam dyrektor generalny Razera Min-Liang Tan, który poinformował że urządzenie powstanie, lecz będzie trzeba na nie trochę poczekać.

Spółka zaktualizowała też stronę internetową projektu, na której każdy wypełniając ankietę może wyrazić swoją opinię na temat propozycji funkcji sprzętu. Niektóre z nich to magazyn chleba z automatycznym podajnikiem do tostera, zarządzanie urządzeniem za pomocą Synapse czy wypiekanie loga firmy oraz nicku zawodników na kanapce. Nie wiadomo jeszcze, ile zapowiadany gadżet będzie kosztował, ale coś każe nam twierdzić, że na jego zakup konieczne będzie odłożenie niemałej sumy pieniędzy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Elazer

Dwóch Polaków o krok od awansu na WCS Spring

W kwietniu Mikołaj "Elazer" Ogonowski oraz Piotr "souL" Walukiewicz dali nam powody do świętowania, meldując się w ostatniej fazie eliminacji do World...