W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak zainteresowania Counter-Strike: Global Offensive ze strony Valve. Amerykańśka firma po sporym patchu skupiającym się na trybie Danger Zone, który pojawił się w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, czuwała nad grą, wydając kolejne update'y eliminujące nowe błędy. Dziś pojawił się kolejny.

Jak to zwykle bywa, zwłaszcza w przypadku CS:GO, jedna aktualizacja coś naprawia, a jednocześnie coś psuje. I tak po wprowadzeniu do gry mapy Sirocco Valve wydało kolejne update'y z poprawkami. Ten z 2 maja wyeliminował m.in. błąd związany z bombą i niepoprawną szybkością poruszania się czy celnością strzałów. Z kolei update, który ukazał się 3 maja, wprowadził zmiany na najnowszej mapie Danger Zone i usunął błąd powodujący, że C4 po podłożeniu nie było widoczne u niektórych graczy.

Dziś, mimo że jest weekend, Valve uraczyło nas kolejną aktualizacją, o czym poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera. Update ten – jak dowiadujemy się z umieszczonego niżej wpisu – naprawia błąd powodujący crashowanie CS:GO:

https://twitter.com/csgo_dev/status/1124918104666955776

Najnowsze informacje o aktualizacjach CS:GO znajdziecie tutaj.