fot. DreamHack/Adela Sznajder

PSG.LGD pierwszym rywalem Secret w play-offach Majora

Za nami drugi dzień MDL Disneyland Paris Major. Wczoraj poznaliśmy liderów wszystkich czterech grup, dzisiaj zaś rozstrzygnięte zostały pozostałe miejsca w poszczególnych zbiorach. Wraz z eksplozją ostatniego Starożytnego dowiedzieliśmy się, w jakich parach zostaną rozegrane mecze pierwszej rundy play-offów.

Z przebiegu drugiego dnia jako pierwsi cieszyć mogli się gracze Teamu Liquid oraz Ninjas in Pyjamas. Obie te formacje zapewniły sobie fotele wicelidera w swoich zestawieniach, dzięki czemu drugi etap Majora rozpoczną od drabinki wygranych. Ich los podzieliły PSG.LGD oraz OG, które wygrały decydujące mecze odpowiednio w grupach C i D. Dla triumfatorów zeszłorocznego The International jest to o tyle ważne osiągnięcie, bowiem jest to również ich pierwszy Major w tym sezonie DPC, więc każdy zdobyty punkt jest na wagę złota.

Tak prezentują się wyniki drugiego dnia MDL Disneyland Paris Major:

5 maja, niedziela

Grupa A

10:00 Keen Gaming 2:0 beastcoast BO3
13:30 Team Liquid 2:0 Keen Gaming BO3

Grupa B

10:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Team Empire BO3
13:30 Chaos Esports Club 0:2 Ninjas in Pyjamas BO3

Grupa C

17:00 Mineski 2:0 paiN Gaming BO3
20:30 PSG.LGD 2:0 Mineski BO3

Grupa D

17:00 Fnatic 1:2 Complexity Gaming BO3
20:30 OG 2:0 Complexity Gaming BO3

Na kolejne mecze w ramach przedostatniego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit nie będziemy musieli długo czekać. Już jutro zostaną rozegrane pierwsze pojedynki w drabince wygranych oraz przegranych. Na początek PSG.LGD sprawdzi formę Teamu Secret Michała „Nishy” Jankowskiego, a tuż po zakończeniu tego starcia Virtus.pro podejmie OG. Następnie akcja przeniesie się do drabinki przegranych, gdzie o utrzymanie powalczą Complexity z beastcoast oraz Mineski z Teamem Empire.

Harmonogram trzeciego dnia MDL Disneyland Paris Major:

6 maja, poniedziałek

Drabinka wygranych

10:00 Team Secret vs PSG.LGD BO3
13:30 Virtus.pro vs OG BO3

Drabinka przegranych

17:00 Complexity Gaming vs beastcoast BO3
20:30 Mineski vs Team Empire BO3

Od teraz wszystkie mecze będą transmitowane na jednym, głównym kanale, dostępnym pod tym adresem. Transmisja jutrzejszych spotkań rozpocznie się o godzinie 10:00. Więcej informacji dotyczących paryskiego Majora Doty 2 znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy pary ćwierćfinałowe kolejnego tygodnia ECS Europe

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od startu czwartego tygodnia Esports Championship Series Europe. Osiem czołowych zespołów Starego Kontynentu po raz...