Przed nami drugi tydzień ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Po nieco ponad tygodniu odpoczynku osiem najlepszych zespołów nad Wisłą powraca do walki o tytuł Mistrza Polski. Wieczorem na naszych ekranach zobaczymy m.in. zawodników devils.one, którzy miejmy nadzieję, stoczą swój pierwszy pojedynek w tym sezonie.

Przypomnijmy, że przy okazji minionego tygodnia podopieczni Adriana "hatchýego" Widery nie mieli okazji do zaprezentowania się kibicom. Wszystko za sprawą kłopotów jednego z graczy SuperNitro1, co zakończyło się walkowerem dla Diabłów. Dzisiejszym przeciwnikiem devils.one będzie Indictive Esports, które świetnie rozpoczęło zmagania w wiosennej odsłonie ESL MP. Zespół Dawida "Dawidsonka" Trojanowskiego pokonał w pierwszym tygodniu Vortex Five. Warto także podkreślić, że ekipa, która wygra środowe starcie, znajdzie się na pozycji lidera grupy B.

Następnym meczem, jaki dziś zobaczymy będzie starcie pomiędzy Katastrofą Awionetki a PRIDE. W poprzednim tygodniu ekipa Kamila "Syrpyego" Pękackiego zmierzyła się z jednym z faworytów, Illuminar Gaming i pomimo walki ostatecznie musiała uznać wyższość przeciwnika. Jeszcze gorzej zaprezentowały się Orły, które w swoim inauguracyjnym starciu w ESL MP zostały całkowicie zmiażdżone przez Wisłę Płock. Który zespół zanotuje pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej? Przekonamy się już o 20:30.

Środa, 8 maja
18:00 devils.one vs Indictive Esports Bo3
20:30 PRIDE vs Katastrofa Awionetki Bo3

Wszystkie dzisiejsze mecze oglądać będzie można na kanale ESL.TV Polska. Więcej szczegółowych informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends znaleźć można w naszej relacji tekstowej: