kashtelan
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Fenomenalny mecz Kashtelana! iHG lepsze od Wisły Płock w ESL MP

Obrońca tytułu ESL Mistrza Polski nie pozostawił wątpliwości, która drużyna w grupie A trwającej odsłony rozgrywek jest najlepsza. Illuminar Gaming w fenomenalny sposób zaprezentowało się w starciu z Wisłą Płock i zapewniło sobie miejsce w drabince wygranych play-offów.

Illuminar Gaming
2:0 Wisła Płock

Pierwsza krew powędrowała na konto Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego, który wraz ze swoim leśnikiem wykorzystał fatalną teleportację ze strony Kamila „Chosiiego” Chosy. Gdy wydawało się, że Wisła Płock odpowie dobrym Heroldem i zgarnie wieżę na topie, wspaniałą rotacją popisał się midlaner iHG, który unicestwił trzech rywali. Po kolejnym triple killu dla Paprzyckiego jego zespół zrównał z ziemią strukturę na bocie. W momencie pojawienia się Nashora Illuminar miało na koncie pięć tysięcy złota więcej od swoich rywali. Podczas walki przy Baronie zawodnicy Wisły Płock zostali zniszczeni, przez co rywale zgarnęli fioletowe wzmocnienie, z którym bez większych problemów skończyli grę.

W drugiej potyczce po raz kolejny pierwsza krew została przelana przez Kashtelana. Po bardzo udanej walce na dolnej alejce iHG zniszczyło zewnętrzne wieże na środkowej oraz dolnej alei. Po fantastycznej walce przy smoku Illuminar wyeliminowało dwóch rywali i bez żadnego problemu zgarnęło fioletowe wzmocnienie. Marcin „Unknown” Kubicki ograł przeciwników swoją Fiorą na górnej alejce, dzięki czemu jego drużyna wybroniła się przed Baron buffem. Mimo wszystko, kolejna bitwa na midzie została w łatwy sposób wygrana przez ekipę Kashtelana i niebieski nexus musiał upaść.

Wszystkie spotkania ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w LoL-a możecie oglądać w ESL.TV Polska, a więcej informacji dotyczących tych rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ERROR 404 urywa Virtus.pro punkty w ESL MP   

Problemy Virtus.pro w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 trwają w najlepsze. Michał "MICHU" Müller i spółka rozegrali dziś przecież już swój trzeci...

>