STS
fot. FACEIT

Epsilon znacznie silniejsze od zespołu pashy w UCC Summer Smash

Fani miksu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego zdecydowanie nie mają powodów do radości. Zespół byłego zawodnika Virtus.pro uległ dziś Epsilon Esports w pierwszej rundzie internetowych zmagań UCC Summer Smash. Polacy zostali zmiażdżeni na Nuke’u, a następnie dzielnie walczyli na Mirage’u, lecz nie zdołali doprowadzić do trzeciej mapy i musieli pogodzić się z porażką. Youngsters 0 : 2 […]

Fani miksu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego zdecydowanie nie mają powodów do radości. Zespół byłego zawodnika Virtus.pro uległ dziś Epsilon Esports w pierwszej rundzie internetowych zmagań UCC Summer Smash. Polacy zostali zmiażdżeni na Nuke’u, a następnie dzielnie walczyli na Mirage’u, lecz nie zdołali doprowadzić do trzeciej mapy i musieli pogodzić się z porażką.

Youngsters
0 : 2 Epsilon Esports

(UCC Summer Smash)
2 1 Nuke 14 16
1 2
13 9 Mirage 6 16
7 4
Train

Rodzima piątka z pewnością nie może zaliczyć występu na Nuke’u do tych chociażby przeciętnych w swoim wykonaniu. Epsilon Esports rozpoczęło starcie z wysokiego C, fenomenalnie zajmując pozycje na mapie i nie pozwalając naszym rodakom skutecznie zaatakować żadnego z bombsite’ów. I o ile Polacy kilka razy zdołali podłożyć bombę, to ostatecznie i tak znacząco odstawali od swoich rywali, przegrywając większość pojedynków strzeleckich, przez co nie byli w stanie zdobyć punktu przez długi czas. Ostatecznie przełamanie przyszło dopiero w czternastej rundzie, lecz na koniec pierwszej połowy w tabeli i tak widniał wynik 14:1 na korzyść Epsilon. Po zamianie stron Youngsters co prawda było zdobyło się na jeszcze jeden zryw, ale to i tak zdało się na nic, bo Epsilon chwilę później dokończyło dzieła.

Jarząbkowski i reszta rewelacyjnie zaczęło walkę na Mirage’u, błyskawicznie narzucając oponentom swój agresywny, ale efektywny styl gry. Po kilku minutach Polacy prowadzili aż 6:1, a spora w tym zasługa byłego reprezentanta Virtus.pro, który dziś zdecydowanie błyszczał niczym diament i był wiodącą postacią w szeregach Youngsters. Niemniej Epsilon w końcu rozgryzło taktyki nadwiślańskiej formacji i zaczęło doliczać kolejne oczka na swoje konto. Ostatecznie po pierwszej połówce przewaga Polaków stopniała do trzech punktów. Po przerwie pistoletówka padła łupem Epsilon, a stało się to za sprawą znakomitej postawy Nilsa „k1to” Gruhne’a, który zaliczył ace’a. Później pojedynek Epsilon z Youngsters nareszcie stał się o wiele bardziej emocjonujący, bo zespoły zaczęły walczyć jak równy z równym i cały czas wyrównywały wynik starcia. Finalnie to drużyna k1to zakończyła mecz wynikiem 16:13.

Na kolejne starcie Youngsters w ramach UCC Summer Smash będziemy musieli poczekać do jutra, do godziny 12:55, bowiem to wtedy pashaBiceps i jego kompani zmierzą się z Vega Squadronem. Transmisję z tego spotkania będziecie mogli obejrzeć na kanale KXN Studio.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

morelz i IMD na stałe w Actina PACT

Piotr "morelz" Taterka i Adrian "IMD" Pieper znaleźli dla siebie nowy dom. Pozostający ostatnio bez stałego zatrudnienia zawodnik i trener oficjalnie...