STS
Selfie
fot. Riot Games

Wymiana na linii Rogue – FlyQuest. Selfie zasila szeregi drużyny grającej w LEC!

Po odejściu Mateusza „Kikisa” Szkudlarka i Chresa „Sencuxa” Laursena z Rogue w organizacji zajdą kolejne zmiany. Włodarze zdecydowali się na dokonanie wymiany pomiędzy nimi a FlyQuest. Z amerykańskiej formacji odchodzi Marcin „Selfie” Wolski, natomiast europejską ekipę opuszcza Kim „Wadid” Bae-in. Rogue ogłosiło już na swojej stronie, że polski midlaner będzie występował w składzie grającym w League of Legends European Championship.

Wolski miał już okazję grać na najwyższym europejskim poziomie, jednakże bez większych sukcesów. Wiosenny split EU LCS 2018 H2K z Polakiem w składzie zakończyło na piątej lokacie, jednakże letnie rozgrywki nie przebiegły już aż tak dobrze. Ekipa Polaka zakończyła sezon na ostatniej, dziesiątej lokacie z bilansem 2-16, a jako że H2K nie dostało się do franczyzy, to ekipa została rozwiązana. Midlaner znad Wisły nie znalazł dla siebie miejsca w LEC i zdecydował się na opuszczenie Europy. Wiosenny split we FlyQuest Academy również nie przebiegł po jego myśli, jednak włodarze Rogue zdecydowali się dać mu szansę.

Pewnym jest, że w tej drużynie znajdzie się przynajmniej jeden Polak – Kacper „Inspired” Słoma. Szansę na dostanie się do składu nadal ma jednak zarówno Selfie, jak i zawodnicy grający dotychczas w Rogue Esports Club, czyli Paweł „Woolite” Pruski oraz Oskar „Vander” Bogdan, którzy całkowicie zdominowali polskie podwórko.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TYLOO zagra na światowych finałach ESL Pro League Season 9

Co prawda druga faza grupowa w azjatyckiej dywizji ESL Pro League nie dobiegła jeszcze końca, ale mimo to żadnych niespodzianek już nie będzie. Wiemy...