fot. ESL/Jennika Ojala

Secret melduje się na EPICENTER Major 2019

Po triumfie w MDL Disneyland Paris Major 2019 Team Secret nie mógł pozwolić sobie nawet na chwilę odpoczynku. Międzynarodowa drużyna z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie wzięła bowiem udział w europejskich eliminacjach do EPICENTER Major 2019, w których… okazała się najlepsza.

Organizatorzy rozgrywek zaskoczyli nieco społeczność zmieniając ich format w porównaniu z poprzednimi odsłonami eliminacji do Majorów. Tym razem zmagania zainaugurowane zostały fazą grupową „każdy z każdym”, która miała wyłonić jeden zespół pewny wyjazdu do Moskwy. Nisha i spółka rozpoczęli walkę od trzech zwycięstw, lecz następnie uznali wyższość Teamu Liquid, który zrewanżował się im za niedawną porażkę w Paryżu. Secret nie dało się jednak zbić z tropu i po wygranych z trzema kolejnymi rywalami zapewniło sobie przepustkę na zawody główne.

Jako iż wszystkie regionalne turnieje eliminacyjne wciąż trwają, Team Secret jest pierwszym potwierdzonym uczestnikiem organizowanego przez EPICENTER Majora, który będzie ostatnim turniejem tej rangi w tym sezonie Dota Pro Circuit. Zawody z pulą nagród o wysokości okrągłego miliona dolarów odbędą się między 22 i 30 czerwca, a w ich trakcie do zdobycia będzie też 15 tysięcy punktów DPC. Na placu boju pojawi się łącznie szesnaście ekip, których zdecydowaną większość poznamy już w ciągu najbliższych kilku dni.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pechowy start, świetna końcówka. Virtus.pro ogrywa Sharks w UCC Summer Smash

Virtus.pro nie podzieliło niechlubnego losu Izako Boars w UCC Summer Smash. Podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego po zaciętym boju wygrali z brazy...

>