Zaledwie kilka dni temu szeregi Katastrofy Awionetki opuścił Kamil "Syrpy" Pękacki, który został zakontraktowany przez rywalizujące na greckiej scenie Different Dimension. Mimo napotkanych problemów kadrowych polski zespół zdołał już znaleźć godnego następcę Pękackiego. Do Katastrofy Awionetki niespodziewanie dołączył Ireneusz "Iluzjonist" Opaliński, którego w profesjonalnych zmaganiach nie oglądaliśmy od września 2017 roku.

Iluzjonist stawiał pierwsze kroki na profesjonalnej scenie w 2014 roku, kiedy przywdziewał barwy Adversa eSports prowadzonego przez Kamila "HopE'a" Tarkę. Po paru latach grania na rodzimym podwórku Opaliński znalazł się w PAM eSports, czyli drużynie rywalizującej wówczas w hiszpańskich zmaganiach. Mimo braku większych sukcesów z PAM, Iluzjonist otrzymał ofertę od Origen ESP, którą oczywiście przyjął. Niestety w trykocie organizacji Enrique "xPeke" Cedeño Martíneza Iluzjonistowi również nie udało się zaliczyć szczególnie imponujących wyników w hiszpańskich zmaganiach, ale i tak otrzymał on okazję wystąpienia w Challenger Series, co wpłynęło na jego rozpoznawalność nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

Wkrótce problemem okazało się jednak to, że Iluzjonist nie potrafił połączyć życia profesjonalnego zawodnika z tym prywatnym oraz z edukacją, o czym pod koniec listopada 2017 pisał na swoim Facebooku – Staram się jednak większą uwagę poświęcić swojemu życiu prywatnemu, rozwojowi i nauce (klasa maturalna, a wybrałem dość dużo trudnych przedmiotów), także nie mam wystarczająco czasu by utrzymywać się wśród dobrych/najlepszych, a nie zdzierżyłbym bycia przeciętniakiem. Jak się okazuje Iluzjonist zamierza wrócić do walki z najlepszymi, a jego pierwszym krokiem w tym kierunku będzie gra dla Katastrofy Awionetki w ESL Mistrzostwach Polski oraz Polskiej Lidze Esportowej. Pierwszą okazją do zobaczenia Opalińskiego w akcji będzie starcie kT z Indictive Esports, które będzie miało miejsce 22 maja o godzinie 18:00.