Berk "Gillius" Demir i Rasmus "MrRallez" Skinneholm raz jeszcze będą grać na europejskiej scenie League of Legends. Po kilkumiesięcznej przygodzie w Turcji w przypadku pierwszego z nich oraz ponad półtorarocznym epizodzie MrRalleza w Ameryce Północnej obaj wrócili na Stary Kontynent.

Ich nowym domem będzie ad hoc gaming, który tym samym wypełnił lukę po odejściu Kadircan "Kadira" Mumcuoğlu oraz Pettera "Hjarnana" Freyschussa. Pierwszy z nich wciąż poszukuje nowej drużyny na letni split, zaś szwedzki marksman zasilił szeregi EXCEL Esports.

Nowy dżungler AHG w ostatnim czasie próbował swoich sił na tureckiej scenie LoL-a. Pod banderą Beşiktaş Esports Gilius walczył o mistrzostwo TCL, ale z pierwszym składem pożegnał się już po trzech początkowych tygodniach fazy zasadniczej. Z drugiej strony miał chociaż okazję zaprezentować swoje umiejętności, czego nie można powiedzieć już o MrRallezie. Duńczyk swój ostatni profesjonalny mecz rozegrał jeszcze w zeszłym roku, reprezentując barwy akademii TSM-u. Po odejściu z amerykańskiej organizacji w grudniu 2018 roku MrRalleza nie zobaczyliśmy już w akcji.

Już wkrótce będzie miał ponowną okazję pokazać, na co go stać. Razem z Giliusem oraz dotychczasową trójką graczy ad hoc powalczą o mistrzostwo Premier Tour lub przynajmniej o awans na European Masters. Tak prezentuje się skład ad hoc gaming na letni split:

Christian "Phones" Sieg
Berk "Gillius" Demir
Julian "Xioh" Dumler
Rasmus "MrRallez" Skinneholm
Johan "Klaj" Olsson
Dorobantu "SplitDis" Radu

Poniżej możecie obejrzeć wideo prezentujące nowy skład ad hoc: