MenQ trenerem EURONICS Gaming

Po kilku miesiącach przerwy do aktywnego trenowania powraca Marek „MenQ” Dziemian. 24-letni szkoleniowiec będzie miał ponowną okazję do pokazania się na niemieckiej scenie League of Legends – podczas letniego splitu będzie trenował Euronics Gaming.

To będzie druga próba podbicia podwórka naszych zachodnich sąsiadów podjęta przez MenQ. Na początku roku Dziemian prowadził bowiem mousesports, jednak pod banderą Mysz działał zaledwie miesiąc. Pozostaje mieć nadzieję, że jego epizod w Euronics nie będzie tak krótki tym bardziej, że organizacja gruntownie przebudowała wyjściową piątkę.

Jedyną już znaną w ESG twarzą pozostał Max „Satorius” Günther i to właśnie wokół niemieckiego toplanera zbudowano pozostałą część składu. W szeregach Euronics zobaczymy również innego zawodnika z doświadczeniem z EU LCS, a jest nim Lewis „Noxiak” Felix. Choć były gracz takich drużyn jak Fnatic czy ROCCAT niewiele ponad rok temu ogłosił zakończenie kariery, w ostatnim czasie wrócił na esportową scenę jako trener, a teraz jako wspierający.

Tak prezentuje się skład Euronics Gaming na letni split Premier Tour 2019:

Max „Satorius” Günther
Lamine-Lounis „Kanani” Khouani
Jonathan „Backlund” Bäcklund
Alan „Tiger” Roger
Lewis „Noxiak” Felix
Marek „MenQ” Dziemian
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – usunięto błąd związany ze smoke'ami i Mołotowami, zmiany na Vertigo

Po kilku dniach ciszy Valve zaprezentowało nam dziś kolejną aktualizację CS:GO. Ta dzięki zmianie w nagrywaniu dem naprawia znaleziony niedawno bug zw...