facebook.com/navibarkyiv

Na`Vi otworzyło bar w Kijowie

Niektóre organizacje esportowe, takie jak na przykład devils.one czy AGO Esports, inwestują we własne kwatery treningowe, zapewniając swoim zawodnikom jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju. Natus Vincere obrało jednak inny kierunek, otwierając w Kijowie… bar.

Budowa Na`Vi baru, bo tak brzmi jego nazwa, trwała już od dłuższego czasu, a zwieńczona została uroczystym otwarciem, które miało miejsce kilka dni temu. Lokal naturalnie oferuje klientom posiłki i napoje, lecz to nie wszystko. Goście mogą też zasiąść przed ekranami telewizorów, samemu prowadząc rozgrywkę lub kibicując swoim ulubieńcom. Dodatkowo w pubie znalazła się również przestrzeń na kącik zawierający liczne materiały związane z przeszłością ukraińskiej spółki oraz jej drużyn.

Właściciele organizować będą także wydarzenia tematyczne, a pierwsze z nich odbywać się będą już w tym tygodniu, gdy fani dywizji CS:GO Na`Vi będą mogli zebrać się, by wspierać swój zespół podczas spotkań w ramach ESL Pro League Season 9. Można więc przypuszczać, iż w przyszłości eventy takie dotyczyć będą również innych turniejów esportowych – Natus Vincere posiada wszak swoich reprezentantów rywalizujących na scenie Doty 2, Apex Legends oraz jeszcze kilku innych tytułów.

Więcej informacji na temat Na`Vi baru znaleźć można na jego profilach społecznościowych na Facebooku czy Instagramie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Do Fortnite'a trafiły skórki i tryb okresowy stworzone we współpracy z marką Jordan

Był Samsung, był Honor, byli też Avengersi, a ostatnio równiez John Wick. Fortnite zdążył nas już przyzwyczaić do współpracy z wielkimi, znanymi na ca...