Steam logo

Aplikacja Steam Chat dostępna na urządzeniach przenośnych

Jeżeli Steam to dla was nie tylko platforma do kupowania gier i korzystania z nich, ale także miejsce, w którym możecie porozmawiać z waszymi znajomymi, to mamy dobrą wiadomość. Valve wypuściło bowiem na urządzenia przenośne dedykowaną wersję aplikacji Steam Chat.

Jak sama nazwa wskazuje, za pośrednictwem programu można korzystać ze steamowego czatu. I to ze wszystkich jego funkcji, a ich lista przecież znacznie się rozrosła wraz z ubiegłorocznymi poprawkami, które Gabe Newell i spółka nanieśli na ten właśnie aspekt funkcjonowania swojej platformy. Mowa tutaj m.in. o rozmowach grupowych czy też personalizacji powiadomień. Niektórym może co prawda doskwierać brak czatu głosowego, ale twórcy już teraz zapewnili, że ta możliwość znajduje się obecnie z fazie prac i pojawi się już niedługo.

Aplikacja Steam Chat wypuszczona została na dwa wiodące na rynku mobilnym systemy operacyjne. Osoby korzystające z Androida mogą pobrać program pod tym adresem, natomiast użytkownicy iOS-a dedykowaną wersję znajdą po kliknięciu w ten link.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przedostatni dzień europejskiej ESL Pro League przed nami, Na`Vi walczy o pierwsze punkty

Dziś mogą zapaść pierwsze rozstrzygnięcia w grupie B europejskiej ESL Pro League. Mogą, ale nie muszą – wszystko zależeć będzie od tego, jak rozstrzyg...

>