STS
fot. Maciej Kołek/GG League

Warriors Team przygarnia skład OESU

Poszukiwania organizacji przez pozostającą bez pracodawcy drużynę OESU można uznać za zakończone. Bartek „fullspeed” Długokęcki i jego kompani trafili bowiem pod skrzydła Warriors Teamu. Przez pewien czas OESU było nawet trzecią najlepszą polską formacją w światowym rankingu, wyprzedzając chociażby Virtus.pro czy x-kom team. Z tego powodu ekipa zyskała sporo rozgłosu na krajowym podwórku. W kadrze […]

Poszukiwania organizacji przez pozostającą bez pracodawcy drużynę OESU można uznać za zakończone. Bartek „fullspeed” Długokęcki i jego kompani trafili bowiem pod skrzydła Warriors Teamu.

Przez pewien czas OESU było nawet trzecią najlepszą polską formacją w światowym rankingu, wyprzedzając chociażby Virtus.pro czy x-kom team. Z tego powodu ekipa zyskała sporo rozgłosu na krajowym podwórku. W kadrze tego zespołu znajduje się trzech byłych zawodników Vex.esport, a późniejszego Pompa Teamu – Maciej „mYR” Żuk, Hubert „szejn” Światły oraz Miłosz „miloszek” Narodzonek. Piątkę dopełniają znany z występów w Illuminar Gaming i PACT White Bartek „fullspeed” Długokęcki oraz ex-gracz Onca Gaming Michał „ikS” Wozowczyk.

Drużyna miała okazję rywalizować podczas swarzędzkich kwalifikacji do GoodGame League 2019, gdzie w półfinale uległa Actina PACT. W ostatnim czasie skład walczył także w pierwszym etapie Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, docierając do ćwierćfinału internetowych zmagań. Już w piątek gracze zadebiutują w nowych barwach w ramach lanowych eliminacji do Games Clash Masters 2019 podczas warszawskiego MeetPointu. Siedemdziesiąta druga drużyna świata trafiła do grupy A razem z AVEZ Esport, Codewise Unicorns oraz Izako Boars.

Skład Warriors Team prezentuje się następująco:

  • Bartek „fullspeed” Długokęcki
  • Michał „ikS” Wozowczyk
  • Miłosz ‚miloszek’ Narodzonek
  • Maciej „mYR” Żuk
  • Hubert „szejn” Światły
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zacięty dwumecz dla Aristocracy. mouz i spółka nowymi liderami ESL MP

Zmiana warty w fotelu lidera ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019! Na pierwsze miejsce w tabeli wysunęło się Aristocracy, które dwukrotnie pokonało ERROR...