STS
fot. East Games United

East Games United 2019 już w ten weekend! Sprawdźcie, co czeka na Was w Białymstoku

Już tylko dni dzielą nas od największego esportowego wydarzenia w północno-wschodniej Polsce, jakim bez wątpienia jest East Games United. Organizatorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przygotowali ogrom zawodów dla pasjonatów wirtualnej rywalizacji. W stolicy województwa podlaskiego będziemy mogli zobaczyć zmagania między innymi w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, FIFĘ 19, Hearthstone’a […]

Już tylko dni dzielą nas od największego esportowego wydarzenia w północno-wschodniej Polsce, jakim bez wątpienia jest East Games United. Organizatorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przygotowali ogrom zawodów dla pasjonatów wirtualnej rywalizacji. W stolicy województwa podlaskiego będziemy mogli zobaczyć zmagania między innymi w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, FIFĘ 19, Hearthstone’a oraz wiele więcej!

East Games United odbędzie się w najbliższą sobotę oraz niedzielę, tj. w dniach 25-26 maja. Pierwszego dnia impreza trwać będzie całe dwanaście godzin (od 9:00 do 21:00), zaś w niedzielę akcja toczyć się będzie od 10:00 do 20:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w białostockim Alfa Centrum Handlowym, które rok temu ugościło około sześciu tysięcy pasjonatów esportu oraz blisko tysiąc dwustu zawodników.

Po raz kolejny zmagania CS:GO skomentuje dla Was duet w postaci Łukasza „Prawusa” Ganczewskiego i Jakuba „Sweldera” Grzegorskiego. Scenę w tym roku poprowadzi jeden z najpopularniejszych komentatorów CS:GO w Polsce – Maciej „Morgen” Żuchowski, którego głos nieraz mogliście już usłyszeć na transmisjach ESL.TV Polska. Fani FPS-ów będą mogli również zawiesić oko na produkcji id Software, czyli Quake Champions.

Pasjonaci bijatyk także nie będą pokrzywdzeni, bowiem podczas East Games United zostaną rozegrane turnieje w dwie niezwykle popularne gry z tego gatunku – Tekkena 7 oraz świeżutkiego Mortal Kombat 11. Pierwszy z nich będzie częścią prestiżowego Tekken World Tour o randze DOJO, drugi zaś to świetna okazja do zobaczenia produkcji NetherRealm Studios, której premiera miała miejsce zaledwie miesiąc temu.

Jeśli bardziej niż strzelanki lub bijatyki interesują was zmagania na planszach z kartami, EGU 2019 też ma coś dla Was. W tym roku oprócz Hearthstone’a będziecie mogli śledzić poczynania w Magic: The Gathering, czyli legendarnej wręcz karcianki. Całość dopełnią turnieje w LoL-a oraz FIFĘ 19.

Wstęp na imprezę jest darmowy, jak również nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku. Oznacza to, że dosłownie każdy może przekonać się na własne oczy, co w tym roku przygotowali organizatorzy East Games United. Więcej informacji dotyczących białostockiego wydarzenia znajdziecie na jego stronie internetowej, a także profilu oraz wydarzeniu na Facebooku.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Perkz

Perkz krytycznie o Rift Rivals: Ten turniej nie powinien mieć miejsca

Nie da się ukryć, że mistrzowie najważniejszych rozgrywek League of Legends mają niesamowicie napięty terminarz. G2 Esports w ostatnim czasie najpierw...