fot. materiały prasowe

Team Razer i Evil Geniuses łączą siły, aby zdobyć świat

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dzisiaj nowe partnerstwo z Evil Geniuses (EG), jedną z najdłużej istniejących profesjonalnych drużyn esportowych z fanami na całym świecie.

Evil Geniuses wracają do Team Razer. Ich drużyna, grająca w Dota 2, zakwalifikowała się do turnieju The International 2019. EG Dota 2 to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w ostatnich latach.

Zespół Evil Geniuses zostanie wyposażony w urządzenia peryferyjne Razera, w tym zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy i podkładki pod myszki, z których będzie korzystać podczas wszystkich turniejów i zawodów przez kolejne 2 lata.

Evil Geniuses jest przede wszystkim znany ze swoich najlepszych drużyn Dota 2 i Call of Duty (COD). W jego skład wchodzą także zespoły rywalizujące w Fortnite, Rocket League, Rainbow Six: Siege, Artifact, Smash Bros. i Street Fighter V. Do ich najważniejszych osiągnięć należy zwycięstwo w The International 2015 Dota 2 Championship oraz w Call of Duty World League Championship 2018. Drużyna Dota 2 niedawno zajęła trzecie miejsce podczas MDL Disneyland Paris Dota 2 Major i jest jednym z faworytów nadchodzącego turnieju The International 2019.

Team Razer jest dumny, że może – na najwyższym esportowym poziomie – współpracować z Evil Geniuses – powiedział David Tse, Global Director of Esports w Razer. – Zawsze inspirowała nas ich pasja i zaangażowanie, a nasze przyszłe partnerstwo będzie napędzane przez najlepszą technologię i umiejętności esportowe.

Częścią zespołu EG Dota 2 są dwaj esportowi gwiazdorzy. Artour „Arteezy” Babaev to urodzony w Uzbekistanie Kanadyjczyk z ponad pół milionem fanów obserwujących jego kanał streamingowy. Syed Sumail „SumaiL” Hassan to wyjątkowo utalentowany esportowiec z Pakistanu, który został najmłodszym zwycięzcą The International Dota 2 Championship oraz jako pierwszy szesnastolatek wygrał ponad 1 milion dolarów w turniejach esportowych. Podczas tegorocznego The International, który rozpocznie się w sierpniu, w skład Team EG wejdą jedni z najlepszych zawodników Dota 2, a ich walkę o kolejne trofeum będą obserwować fani na całym świecie.

W ekipie COD EG znajduje się duet dwukrotnych mistrzów świata ligi Call of Duty – Jordan „JKap” Kaplan (2015, 2016) oraz Bryan „Apathy” Zhelyazkov (2016, 2018). Są oni również jedynymi graczami, którzy wzięli udział w trzech z rzędu Call of Duty Championship Grand Finals. Do JKapa należy także rekord uczestnictwa w wielkich finałach (4). W skład 5-osobowej drużyny wchodzi też kolejny mistrz świata Call of Duty World – Dillon „Attach” Price, najmłodszy gracz, który kiedykolwiek wygrał COD Championship (w 2015 roku, jako osiemnastolatek).

Współpraca z zespołem Razer ma dla nas niesamowitą wartość – powiedział Phillip Aram, CEO Evil Geniuses. – Wysokowydajne urządzenia gamingowe Razera dadzą naszym graczom nowe możliwości. Razer to doskonała marka, dzięki której możemy cieszyć się sukcesami i walczyć o kolejne zwycięstwo w The International.

Aby dowiedzieć się więcej o Team Razer, prosimy odwiedzić tę stronę.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aż pięć spotkań polskich drużyn w ESEA MDL! Zagrają AGO, Izako Boars i x-kom

Jeżeli mało wam było polskich spotkań w ESEA Mountain Dew League, to nie macie się co więcej martwić – dziś wasz głód powinien zostać zaspokojony. W ś...