STS
fot. Riot Games

Do LoL-a wprowadzono Przepustkę Drużynową. 50% zysków z jej sprzedaży trafi do uczestników LEC i LCS

Nie da się ukryć, że Riot Games kładzie ogromny nacisk na to, aby zwykli gracze League of Legends byli także zainteresowani esportowymi rozgrywkami. Nie tak dawno temu producenci LoL-a wprowadzili do gry specjalne misje, które polegały na oglądaniu profesjonalnych zmagań, w zamian za co entuzjaści popularnej moby otrzymywali specjalne nagrody. Natomiast teraz gracze będą mogli dodatkowo wspierać swoje ulubione drużyny, kupując specjalną Przepustkę Drużynową lub Fanowską, z których połowa zysków trafi do organizacji esportowych.

Myślimy, że to ważne, iż nasz sport ciągle się rozwija, a nasze ligi, drużyny oraz zawodnicy uczestniczą w naszym wspólnym sukcesie. Jesteśmy bardzo podekscytowani przepustkami i chcąc rozwijać je w przyszłości mamy zamiar obserwować, które z aspektów są najbardziej cenione przez fanów esportu z całego świata!

Dzięki Przepustce Drużynowej gracze z Ameryki Północnej oraz Europy dostaną zupełnie nowe możliwości do tego, aby pokazywać, że są fanami esportu, a także wspierać swój region i profesjonalne zespoły. W związku z tym gracze League of Legends będą mogli kibicować swojej drużynie nie tylko oglądając ją w akcji, ale także rywalizując na Summoner’s Rift. Posiadacze Przepustki Drużynowej mogą wybrać jedną drużynę, której chcą kibicować w trakcie splitu. Kupić przepustkę będziemy mogli w sklepie w kliencie gry za jedyne 980 RP, a dzięki wypełnianiu misji i oglądaniu meczów ulubionej formacji na watch.lolesports.com otrzymamy wiele atrakcyjnych nagród. Do tych należą: ikony drużyn, emotka drużyny, skórka totemu drużyny, barwa LCS lub LEC, a także standardowe przedmioty takie jak fragmenty kluczy, 2 Doskonałe Skrzynie czy Niebieska Esencja.

Jeżeli ktoś jest fanem zarówno zespołów z Europy, jak i Ameryki Północnej, to absolutnie nie musi się martwić. Riot Games zezwala na posiadanie dwóch Przepustek Drużynowych, po jednej dla każdego regionu. Przepustki Drużynowe pojawią się w grze już 31 maja, a 50% zysku z ich sprzedaży trafi do profesjonalnych drużyn występujących w ligach.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komputer dla streamerów efektem współpracy Actiny i KXN Studio

Actina oraz KXN Studio to nazwy dobrze znane osobom na co dzień śledzącym esport. Producent komputerów od dłuższego czasu wspiera jedną z najpopularni...