STS
fot. ESL

Znamy datę i miejsce finałów ESL MP! Wystartowała sprzedaż biletów

Internetowy etap ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 nieubłaganie zmierza ku końcowi – do rozegrania zostało zaledwie kilka spotkań w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Nie ma się zatem co dziwić, że organizatorzy rozgrywek opublikowali właśnie szczegółowe informacje na temat lanowych finałów turnieju. Te odbędą się 7-9 czerwca w katowickiej ESL Arenie! Jeśli zamierzacie […]

Internetowy etap ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 nieubłaganie zmierza ku końcowi – do rozegrania zostało zaledwie kilka spotkań w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Nie ma się zatem co dziwić, że organizatorzy rozgrywek opublikowali właśnie szczegółowe informacje na temat lanowych finałów turnieju. Te odbędą się 7-9 czerwca w katowickiej ESL Arenie! Jeśli zamierzacie pojawić sie na miejscu, to koniecznie zaopatrzcie się w bilet.

Podczas finałów trwającej edycji ESL MP z pewnością nie zabraknie esportowych emocji. W stolicy Górnego Śląska pojawi się aż sześć najlepszych zespołów CS:GO z etapu ligowego oraz trzy drużyny LoL-a. Przez trzy dni dojdzie w sumie do ośmiu starć, które wyłonią triumfatorów cyklu zmagań. Na szali znajduje się jednak nie tylko mistrzowski tytuł i trofeum, ale także spore nagrody pieniężne. Te wyniosą w sumie ponad ćwierć miliona złotych, a dokładnie 260 000 PLN!

Wstępny harmonogram finałów ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019:

 • 7 czerwca, 15:00 – 00:00
  • dwa ćwierćfinały CS:GO
  • finał Ścieżki Mistrzów LoL
 • 8 czerwca, 15:00 – 00:00
  • dwa półfinały CS:GO
  • finał Ścieżki Pretendentów LoL
 • 9 czerwca, 12:00 – 20:00
  • wielki finał CS:GO
  • wielki finał LoL

Jak prezentują się ceny biletów na nadchodzące wydarzenie? Jednodniowa wejściówka na wybrany dzień to koszt rzędu 20 PLN, zaś za trzydniowy bilet trzeba zapłacić 40 PLN. W cenie znajduje sie nie tylko wejście na teren imprezy. Posiadacze biletów oraz karnetów otrzymają darmowy posiłek i napój, a najwytrwalsi, czyli ci, którzy zmagania będą oglądać do samego końca, będą mieli zapewnioną darmową podwózkę na Dworzec Główny w Katowicach.

Kup bilet na finały ESL MP!

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars i x-kom w play-offach Meet Pointu

Pierwszy dzień rozgrywanych w ramach Meet Pointu lanowych eliminacji do Games Clash Masters 2019 wciąż trwa, ale znamy już dwie ekipy pewne występu w...