STS
Unicorns of Love Sheepy
fot. Riot Games

Sheepy ponownie trenerem Unicorns of Love

Unicorns of Love nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii League of Legends. Choć po ogłoszeniu listy uczestników LEC wydawało się, że jedyną aspiracją Jednorożców będzie Premier Tour i European Masters, niedawno dowiedzieliśmy się, że UoL będzie miało szansę awansu na Worlds, lecz tym razem przez rosyjskie rozgrywki – LCL. I nie dość, że zbudowany […]

Unicorns of Love nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii League of Legends. Choć po ogłoszeniu listy uczestników LEC wydawało się, że jedyną aspiracją Jednorożców będzie Premier Tour i European Masters, niedawno dowiedzieliśmy się, że UoL będzie miało szansę awansu na Worlds, lecz tym razem przez rosyjskie rozgrywki – LCL.

I nie dość, że zbudowany przez Unicorns of Love skład ma z pewnością potencjał do walki o najwyższe lokaty, to w dodatku będzie prowadzony przez bardzo znaną dla fanów Jednorożców twarz. Organizacja ogłosiła bowiem, że szkoleniowcem drużyny CIS będzie nie kto inny, jak Fabian „Sheepy” Mallant. Ten sam Sheepy, który prowadził UoL od samego początku założenia formacji, aż do ostatniego jej meczu w EU LCS, czyli przeszło pięć lat.

Tym razem przed 25-letnim trenerem zupełnie nowe wyzwanie. Po nieudanym epizodzie z SK Gaming będzie prowadził drużynę do walki o mistrzostwo LCL, a razem z nim awans na Worlds, którego nie udało się wywalczyć przez europejskie rozgrywki. W formacji Sheepy’ego znalazło się między innymi trzech zawodników Vegi Squadron oraz gwiazda nie tylko rosyjskich, ale też europejskich rozgrywek – Edward „Edward” Abgaryan.

Tak prezentuje się skład Unicorns of Love grający w LCL:

Unicorns of Love Vladislav „BOSS” Fomin
Kirill „AHaHaCiK” Skvortsov
Lev „Nomanz” Yakshin
Nihat „Innaxe” Dzhelal Aliev
Edward „Edward” Abgaryan
Fabian „Sheepy” Mallant

Letni split LCL 2019 rozpocznie się 6 lipca. W walce o mistrzostwo regionu CIS zobaczymy m.in. Vega Squadron, Elements Pro Gaming oraz oczywiście Gambit Esports.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w sztabie szkoleniowym SK Gaming

Start letniego splitu League of Legends European Championship 2019 coraz bliżej. Drużynom pozostały niespełna dwa tygodnie, nim raz jeszcze staną do w...