Astralis device
fot. FACEIT

Rozlosowano grupy finałów ECS Season 7

Internetowa faza siódmego sezonu Esports Championship Series zakończyła się już jakiś czas temu, pora więc na zwieńczenie rozgrywek w postaci lanowych finałów. Te odbędą się już za nieco ponad tydzień, nic więc dziwnego, że organizatorzy postanowili rozlosować grupy.

Oczy wielu kibiców będą zapewne zwrócone w kierunku zbioru A, gdzie znalazło się m.in. Astralis. Dla Duńczyków turniej finałowy ECS będzie pierwszą lanową imprezą od ponad miesiąca – przypomnijmy, że po raz ostatni podopiecznych Danny’ego „zonica” Sørensena mogliśmy oglądać podczas pierwszej fazy grupowej ESL Pro League. Co ciekawe, rywalem skandynawskiej piątki będzie Ninjas in Pyjamas, które mierzyło się z liderami rankingu HLTV w ćwierćfinale katowickiego Majora. Ponadto do pierwszej grupy trafiły też FURIA Esports oraz NRG Esports.

Zestaw B tworzyć będą natomiast chociażby MIBR i Team Vitality – ci pierwsi bilet do Londynu zdobyli kosztem niezwykle mocnego Teamu Liquid, drudzy natomiast przed kilkoma dniami mogli wznieść w górę mistrzowskie trofeum cs_summit 4. Nie zabraknie również North, które na początku maja wymieniło jednego ze swoich zawodników, a także Complexity Gaming. Dla reprezentantów należącej do Jasona Lake’a organizacji będzie to szansa na pierwsze lanowe zwycięstwo od czasu niedawnego rebrandingu.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
Astralis Complexity Gaming
FURIA Esports MIBR
Ninjas in Pyjamas North
NRG Esports Team Vitality

Lanowe finały Esports Championship Series Season 7 odbędą się między 6 a 9 czerwca w Londynie. Osiem wyżej wymienionych ekip powalczy między sobą o nagrody z puli o wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdaniem Suskiego: Jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina

Dokładnie 170 dni minęło od ostatniego występu Filipa "NEO" Kubskiego na turnieju lanowym. Ostatni raz miało to miejsce podczas ESEA Season 29: Global...

>