STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Larssen podstawowym midlanerem Rogue. Selfie graczem akademii

Po dołączeniu Marcina „Selfie” Wolskiego do Rogue nie mieliśmy pewności co do midlanera, który miałby występować w League of Legends European Championship. Dzisiaj organizacja za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosiła, że to grający dotychczas w akademii Emil „Larssen” Larsson od pierwszej kolejki będzie pokazywał się nam na berlińskiej scenie. Selfie za to, prawdopodobnie razem z m.in Marcinem „behavem” Pawlakiem, weźmie udział w Ultralidze reprezentując barwy Rogue Esports Club.

Taka decyzja nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Larssen mocno wyróżniał się na tle polskich midlanerów i był zdecydowanie najlepszy na swojej pozycji w Ultralidze. W Rogue to już kolejna zmiana po odejściu Mateusza „Kikisa” Szkudlarka i Kima „Wadida” Bae-ina. Na górnej alei występować tym razem będzie Finn „Finn” Wiestal, któremu już zdarzało się pojawić w Berlinie w poprzednim splicie. Dodatkowo o miejsce w podstawowym składzie walczą Martin „HeaQ” Kordmaa oraz Paweł „Woolite” Pruski. Jeżeli rywalizację wygra ten drugi, to żaden gracz z poprzedniej piątki nie zainauguruje letniego splitu w wyjściowym zestawieniu Rogue.

Jako że miejsce w drużynie z LEC zajął Larssen, to Selfie wystąpi w Rogue Esports Club. W akademii prawdopodobnie zobaczymy także Marcina „behave’a” Pawlaka, który pojawił się w oficjalnej bazie europejskich kontraktów. Na razie nie znamy jednak pełnych składów zarówno głównej drużyny, jak i ekipy z Ultraligi.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WorldEdit żegna się z Winstrike, El1an zajmuje jego miejsce

Zmian w Winstrike Teamie ciąg dalszy. W ubiegłym tygodniu rosyjska organizacja obwieściła światu angaż nowego szkoleniowca, natomiast dzisiaj poinform...