fot. Riot Games

Darshan i huhi zakontraktowani przez Golden Guardians. Obaj będą grać w akademii

Od dłuższego czasu Darshan „Darshan” Upadhyaya oraz Choi „Huhi” Jae-Hyun nie dawali sobie rady na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Ameryki Północnej, niejednokrotnie zawodząc swoje drużyny oraz fanów. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że zarówno włodarze CLG, jak i 100 Thieves postanowili rozwiązać kontrakty i pożegnać się z niezbyt zadowalającymi graczami. Zgodnie z oczekiwaniami ekspertów i fanów w letnim splicie League of Legends Championship Series Darshana i Huhiego nie zobaczymy, bo ci zostali zawodnikami Golden Guardians Academy.

Przypomnijmy, że Darshan znalazł się w Golden Guardians po zakończeniu swojej ponad czteroletniej przygody z CLG, podczas której zdołał wywalczyć aż dwa tytuły mistrzowskie NA LCS oraz zaliczyć dwa występy na Mistrzostwach Świata – te oczywiście z mizernym skutkiem. Huhi niegdyś rywalizował u boku Upadhyayi w trykocie CLG, lecz w wiosennym splicie LCS 2019 oglądać mogliśmy go w 100 Thieves. Niestety jego dyspozycja była wręcz fatalna, przez co szybko zastąpiono go Maxem „Soligo” Soongiem, a Huhi musiał przemyśleć czy nadal jest w stanie konkurować z najlepszymi midlanerami. I jak się okazuje, po dokonaniu porządnego rachunku sumienia Huhi postanowił zmienić rolę i zostać wspierającym w GGS Academy.

Sporą niespodzianką może natomiast być to, z kim na dolnej alejce Jae-Hyun będzie grał. Golden Guardians postanowiło bowiem rozejrzeć się poza amerykańską sceną i tak oto do zespołu trafił Victor „FBI” Huang, który do niedawna wdziewał trykot Bombers. FBI i jego kompani w wiosennej rundzie Oceanic Pro League nie mieli sobie równych i na przestrzeni całego splitu oraz play-offów przegrali tylko dwa spotkania, nic więc dziwnego, że z łatwością awansowali na Mid-Season Invitational. Tam jednak nie poradzili sobie już aż tak dobrze, ale dzięki swojej dyspozycji FBI zainteresował włodarzy Golden Guardians.

Tak prezentuje się skład akademii Golden Guardians:

Darshan „Darshan” Upadhyaya
Anthony „Hard” Barkhovtsev
Cristian „Palafox” Palafox
Victor „FBI” Huang
Choi „Huhi” Jae-Hyun
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Edward dołączy do Winstrike?

Roszady personalne w Natus Vincere wydają się być już tylko kwestią czasu – według licznych doniesień ukraińska organizacja pożegna się z  Ioannem "Ed...